Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 7 10
Call-Girls 11909
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Συνάντηση με την κοπέλα στο χώρο της. Με περίμενε με ένα μαύρο κοντό κολλητό φόρεμα που διαγραφούν το κορμί της. Ειδικα η περιφέρεια της. Μαύρα μακριά μαλλιά όμορφο χαμόγελο, πολύ όμορφο πρόσωπο, μεγάλα ζωντανά μάτια. Κάνοντας ντους εγώ βγαίνοντας άρχισε να μου αποκαλύπτει το κορμί της. Πρώτα αντίκρυσμα τα βυζια της 2 προς 2.5 στη τα πολύ όμορφη εικόνα. Από την μέση και κάτω θεωρώ ότι έχει λίγο παραπάνω κιλά. Όχι άσχημα κατανεμημένα αλλά κωλαρα και μπουταρες.
Στην περιποίηση μου ανταποκριθηκε με όμορφες κραυγές και κυκλικές κινήσεις της λεκάνης της για να οδηγήσει την γλώσσα μου, δάχτυλα δεχεται. Όταν τελείωσε ανέλαβε αυτή να με περιποιηθει γλυφωντας με στο σώμα και κατεβαινοντας χαμηλά με όμορφες ματιές πήρε μια καλή πιπα χωρίς χέρι, που χρήζει λίγο βελτίωσης. Στο σεξ ακολούθησε παντού χωρίς αντιρρήσεις με αποκορύφωμα στα 4 όπου λόγω πιασηματων και κίνησης ήταν απόλαυση να σπρώχνεις.
Συμπεράσματα καλή συνάντηση που όμως λόγω πληθώρας επιλογών του γραφείου θα την συναντούσα σε κάποιο επόμενο τουρ.
Το γραφείο όπως πάντα εξυπηρετικό και έτοιμο να βοηθήσει.
Να στε όλοι καλά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σπουδαίος
Εγγραφή:
29 Ιαν 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
1.354
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 kaavlas, delipas, Constantinos27 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού