Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 5 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Καθόμουνα και κοίταζα διάφορα καυλακια ήθελα να γαμησω έμπειρη όχι πάλι κοριτσάκια...

Σε όσα γραφεία έψαξα δε βρήκα ποικιλία μόνο κάνα δυο είχανε μια σωστή κυρία...

Ετούτη είχε και μεγάλα τα βυζιά μου άρεσε πολύ την έκοψα ότι θα είναι και δυνατό μουνι!

Μεσαία όμως τα είχε δεν ήταν και μεγάλα κι όλο αναρωτιομουν τι με έπιασε τέτοια καύλα...

Προσπάθησα με το που ήρθε ένα φιλί να δώσω μάταια ήταν δύσκολη τη γλώσσα μου να χώσω...

Ξάπλωσε αφού έβγαλε τα ρούχα της τα λίγα δεν μπόρεσα δεν κατάλαβα μονάχα όταν την είδα...

Εσώρουχα σεξουαλικά φόραγε δεν ήρθε σαν κυρατσα αλλά θέλει περισσότερο χαμόγελο και πιο γλυκιά η φάτσα...

Πολύ επαγγελματική εξυπηρέτηση το είδα από την αρχή δεν είχε όρεξη πολύ μόνο για το χαρτί...

Η πίπα της καλή μα θέλει λίγο χρόνο,όχι τον πήρα στο στόμα δύο λεπτά και αυτό να ήταν όλο...

Την γάμησα στα τέσσερα έχει μεγάλο κωλο μα δεν δυσανασχετησε της το έβαλα όλο...

Κάπου εκεί τελειωσα μέσα στην καποτα μα πολλά δεν κατάλαβα και ότι θέλεις ρωτα..

Αυτό της το πρόγραμμα είναι συγκεκριμενο όχι δεν έχει μάλλον άλλο είναι το τετριμμενο...

Απλή επαγγελματική συνεύρεση που έλειπαν κάποια στοιχεία για να δοθεί το κάτι παραπάνω...!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
lavro
Ανώτερος
Εγγραφή:
13 Απρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
47
Likes:
7.267
Πόντοι:
5.646
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 JOHN-PLAYER-SPECIAL, Antonio Capito, delipas και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Ιουνίου, 2021
Κάτω του μετρίου η συγκεκριμένη...και εγώ σαν εσένα σκεφτόμουν γιατί τόση καύλα με αυτήν...
review reaction 1 piko, lavro
03 Ιουνίου, 2021
Κάποιες ρίμες, φίλε δέ σοῦ βγῆκαν... Ὅπως καί τὸ ἐν λόγῳ γαμήσι...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2