Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 16 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Αναστασία λοιπον.Ευκολη συνεννόηση με γραφειο.Για να πω την αληθεια για ελσα πηγαινα την προηγούμενη μερα αλλα δεν μπορεσα να ειμαι Θεσσαλονίκη κ τελικα μου βγηκε σε καλο.Οι κριτικες απο Αθήνα ελεγαν οτι γουσταρει πρωκτικο η εστω οτι αντεχει σε υψηλες στροφες οποτε εκλεισα το πρωτο ραντεβου μολις θα εφτανε η κοπελα.Εμφανιση καλη κοντα στα 35 θα την εκανα.Φαινεται πιο πολυ στο πρόσωπο.Οχι οτι ειναι σπασμενο η τπτ τετοιο απλα δεν ειναι πιτσιρικα.Πειραξε και τα χείλη της που καποιους μπορει να τους χαλαει.Οι φωτο με μαυρα μαλλια ειναι παλιες μλν γτ ειναι ξανθια πλεον.Σωμα για μενα πολυ καλο.δεν ειναι μοντελε αλλα στα ματια μου ειναι πολυ ομορφα κατανεμημενα τα κιλα.Το στηθος ναι μεν πλαστικο αλλα καλη δουλεια.Επικοινωνια καλη καθως μιλαει αγγλικα αρκετα καλα.Και παμε στο πολυ καλο κομματι της συνάντησης...φιλια εδινε απλα καποιες φορες χωρις γλωσσα ενω αλλες με πολυ γλωσσα.Ισως ετσι να φιλαει ποιος ξερει...Πιπα πολυ καλη και αντεχε και dt/mf για λιγο...Αν την γλυψεις κ λιγο θα μουσκεψει και θα ειναι πιο ευκολη κ η διεισδυση γτ ειναι λιγο στενη.Στον αγωνα πιανεις οτι ρυθμο θέλεις πραγματικά ειτε απο μπροστά ειτε πρωκτικο.Δεν ακουσα οχι η μη ακομα κ οταν εφτασα στα δικα μου ορια...Περα απο τον ρυθμο δεν δοκιμασα πιο hardcore πραγματα γτ ημουν ευχαριστημένος οπως κυλουσε το πραγμα οποτε δεν εχω αποψη για παραπανω.Απο καθαριοτητα μια χαρα. Συνοψιζοντας...πηγα για το πρωκτικο και εφυγα κουρασμενος που σημαινει πετυχημένο ραντεβου για μενα...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 01, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
190€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
mancunian1986
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
5.085
Πόντοι:
9.591
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnny Red2, Διαγραμμένο μέλος 227076, Ιζνογκουντ και 37 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού