Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 4 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Εκλεισα την Bella επειδη ειδα οτι μιλουσε ελληνικα και σκεφτηκα να κλεισω ραντεβου με μια τετοια κοπελα αλλα τελικα με ξενερωσε και δεν θα το ξανα προτιμησω, καλυτερα αγγλικα και ας μην το εχουν μερικα κοριτσια, δεν πειραζει. Ανοιγει πορτα, την βλεπω, μου αρεσε το σωμα της αλλα μεχρι εκει. Το προσωπο της Bella κατα την δικη μου αποψη ειναι μακρια απο αυτο των φωτογραφιων και εννοω κατωτερο απο αυτο που βλεπετε. Και αυτο ηταν κατι που με εριξε απο την αρχη της συναντησης. Στα προκαταρκτικα και στην δραση μιας και εχουν περασει και 2 χρονια, παλι θα σας πω οτι ολα καλα, παραπονο δεν ειχα. Αλλα μετα το 1ο τελειωμα, οχι απλα δεν υπηρξε 2ο αλλα δυσκολευομουν στην ανορθωση του στρατιωτη, πραγμα πολυ περιεργο για εμενα, μαλλον λογω της ξενερας μου. Η αληθεια ειναι οτι η Bella προσπαθησε αρκετα και τελικα το καταφερε, συνεχισαμε αλλα εννοειται χωρις 2ο τελειωμα, αν και η ιδια το αναζητουσε. Γιαυτο στην συμμετοχη θα εβαζα 10 απλα δεν με αφηνει το συστημα. Καποια στιγμη μου ανεφερε και οτι ηθελε να την ξαναπαρω και πολλες ωρες μαλιστα αλλα οχι, επαναληψη δεν θα ξαναπαιξει. Τελος χρονου, ντυσιμο, φιλι και σπιτι. Μια συνατηση που δεν λες οτι θα μου μεινει και αξεχαστη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 20, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
KuriosAugolemonos
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
6 Απρ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
531
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas, Constantinos27, piko και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού