Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 43 10
Call-Girls 106731
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
πήρα τηλ για να κλείσω την Ρίτα αλλά είχε ρεπό . επόμενη επιλογή μου η Λίλια.
έφτασε στην ώρα της , απλά ντυμένη με ένα φορεματάκι , πέδιλο, τσαντικό και φυσικά μασκούλα. όλα στα μαύρα.
Μελαχρινάκι το κορίτσι μας, περιποιημένο μαλλί, ελαφρύ μακιγιάζ , σκουλαρικάκι στην μύτη, φατσούλα ότι βλέπετε θα σας έρθει.
Γενικά το σύνολο μια χαρά.
Χαιρετούρες φιλάκι στα χείλη, τα πάνω βρε και πέρασε στον χώρο μου. Την ρώτησα τι να της προσφέρω και ζήτησε νερό ή coca cola.
κουβεντούλα χαλαρή, μια χαρά το πάει με τα βασικά και ζητά να μπανιαριστεί.'επέστρεψε με τα τιγρέ εσώρουχα, κορμάκι φυσικό με λίγες μπογιές.
Αρχίσαμε τα φιλιά με γλώσσα και τα χάδια. την έγδυσα και νάτα τα βυζάκια, φυσικά και αυτά ,καλά κρατούν, με ρόγα χορταστική. Έδειξε να της αρέσει το πιπίλισμα.
Σιγά- σιγά με έγδυσε η δεσποινίς και πήρε το πουλάκι μου στο στόμα της, καλά το πήγε, περιποίηση στα μπαλάκια, ντιπ μέχρι πνιγμού, παίξιμο γλώσσας, σαλάκι μ πόλικο και φτυσίματα .
Προφυλακτικούλι και πέρασμα στο δωμάτιο, μου το περνά και μέσα στο μουνάκι της, από πάνω της, από κάτω της στα τέσσερα, τί ωραίο κώλο έχει η άτιμη!
εκεί στα 4 τελείωσα . κάτι φωνούλες είχαμε , καλή αίσθηση εντός.
μπανάκι coca cola από μεριάς της , κρασί ροζέ εγώ.
Δεν πρόλαβα να κάνω το i qos και αρχίσαμε να φιλιόμαστε επί του καναπέος.
Γονυπετείς εγώ και να γεύομαι το μουνάκι της νεαράς. Δακτυλάκια δες δοκίμασα, μόνο γλώσσα , μουγκρητά και υγρά μπόλικα.
Ζήτησε sex , μπαλονάκι , την έβαλα να καθίσει , ζορίστηκε λιγουλάκι αλλά το νερό μπήκε στο αυλάκι . Χοροπηδητό φουλ, να προσπαθεί να με φιλήσει και παίζω με τα βυζάκια της και να ρίχνω καμία στα όμορφα οπίσθια της. Πάλι στα τέσσερα εκείνη και ανέβασα ρυθμό.
μια χαρά το πήγαμε το ραντεβού. αξιοπρεπέστατη, καλόβολη, όμορφη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 30, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
gpd
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
22 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
329
Likes:
26.149
Πόντοι:
33.779
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 Elganador, TOMCRUISE, old boy και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού