Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 8 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Όπως έγραψαν και άλλοι συναγωνιστές είναι ένα πολύ τίμιο gfe. Δεν έχει καθόλου βυζί και τα αγγλικά της είναι μέτρια όμως προσπαθεί να επικοινωνήσει και συμμετέχει ενεργά σε ότι της πεις όπως και αν τη κατευθύνεις. Εγώ ξέρω και λίγα ρώσικα οπότε συννενοηθήκαμε. Πρωκτικό δεν με ενδιέφερε οπότε δεν ξέρω αν κάνει. Το γραφείο μου τα χάλασε σε δύο σημεία. Είχα ζητήσει συγκεκριμένη αμφίεση και δεν το μετέφεραν στη κοπέλα. Επίσης η κοπέλα μου είπε ότι η συνεύρεση στο χώρο της έχει έκπτωση που επίσης δεν μου είπαν ίσως επειδή δεν είμαι τακτικός πελάτης. Γενικά αν σας αρέσει το κοκαλιάρικο με ωραίο πρόσωπο και πόδια και θέλετε μια γλυκιά κοπέλα που θα συμμετέχει αρκετά και όχι ψεύτικα ως επί το πλείστον να την προτιμήσετε. Κάνει καλό στοματικό ενώ φαίνεται άπειρη ακόμη στο σπορ με αποτέλεσμα να είναι πιο αυθεντική τόσο στη πράξη καθ' εαυτή όσο και στην επικοινωνία. Επίσης δεν κοίταζε καθόλου ρολόϊ και μέχρι το τελευταίο λεπτό ασχολείτο μαζί μου. Θα ξαναπήγαινα πιθανώς αλλά σίγουρα αξίζει να την τιμήσεις μια φορά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 31, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
14 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
107
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, koukos19, THV και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Ιουνίου, 2021
...μέλος από το 2005...πρώτη κριτική...4 μηνύματα...

...Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!...
W
WHATABOUTFUCK
review reaction 3 hornyasfuck
01 Ιουνίου, 2021
@WHATABOUTFUCK Καί ἐγώ.... Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
02 Ιουνίου, 2021
Αφού πηγές incall γιατί δε ζήτησες να φορέσει τα καυλιαρικα της εκεί;;Χμμμ;
Αφού εάν έχει κάτι θα το βάλει...
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3