Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 18 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ηθελα γυναικεια συντροφια βραδυ κυριακης. Παίχτηκε ακυρωση και εψαξα εναλλακτικη. Καλω κατια για adele. Επειδη ακουω γνωμη παντα,τελικα καταληγω σε συνδυασμο με την ωρα που ηθελα στην Angelica μου εβγαζε κατι kinky. Η κοπελα ηρθε σε χωρο μου στην ωρα της. Πρωτη εντυπωση ...ποια πρωτη εντυπωση.. βυθιστηκα στις πράσινες ματαρες και το χαμογελο της. Και μετα τα βασικα επλεε στα φιλια της. Ωραιααα φιλια βαθυα παθιαρικα. Εμφανιση. Το σωμα της ειναι για μενα σχεδον τελεια. Ωραιο προσωπο οχι το προστυχο που μουβγαζαν οι φωτο αλλα κατι γλυκο με πονηρια κατι οικειο σαν καποια να μου θυμιζε.Ωραιο σωμα με πιασιματα εκει που πρεπει. Ωραιο πισωσυστημα λιγες ανεπαισθητες ραγαδες στα πλαγια ,ωραια επιδερμιδα λευκη ,ωραιο μπούστο. Στα του αγωνα, ντουρασελ στοματικο καλο με διαρκεια και καλο τεμπο οχι ομως deep οχι κατι extreme. Περασε και απο δίδυμα. Της αρεσει το 69.Στα τεσσερα με διαφορες παραλλαγες αψογο το θέαμα και η διαθεση. Απο πανω δινει ρεστα. Ξεκίνησα 1 ωρα κατεληξα 1μιση. 2 γυροι στον πρωτο τελειώνοντας καταλαβα τι μου θυμιζε. Κωνσταντινα Σπυρόπουλου. Και ο 2ος εγινε ακομα πιο καυτός. Αν φερθεις καλα θα περασεις καλα με κωνσταντ.. με angelica. Ξερει αγγλικα . Αγαπάει Ελλάδα. Ηταν τοση ηχαρα που το dresscode (ζαρτιερες) ξεχαστηκε αν και τα,ειχε μαζι.. την επομενη φορα...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 30, 2021
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
210€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σπουδαίος
Εγγραφή:
9 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
1.352
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 srek7, WHATABOUTFUCK, TOMCRUISE και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού