Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 39 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 79653
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Κοπέλα είναι ψώνιο με τον εαυτό της με τα ρούχα και τα εσώρουχα και καλά κάνει.... Όταν θα ανέβω δεν ήξερα αν έπρεπε να την κλείσω ή όχι γιατί μου φαινόταν πολύ όμορφη αλλά ταυτόχρονα πολύ πλαστική.... Λίγο τα λιγά που διάβασα για αυτήν λίγο η περιέργεια λίγο τη γουστάρω τα μοντέλα τελικά το έκανα.... Όταν λοιπόν έγινε το ραντεβού με το που χτυπάει η πόρτα είχα αμηχανία αυτό που αντίκρυσα με άφησε με το στόμα ανοιχτό φορούσε ένα πολύ εφαρμοστό κοντό φορεματάκι το οποίο έγραφε τελεία πάνω της ... Το πρόσωπό της πραγματικά Με μπέρδεψε.... Εκτός από τα βυζιά της δεν ξέρω τι άλλο έχει πλαστικό απάνω της αλλά ότι κι αν έχει ναι ρε παιδιά είναι ωραίο... Στα του αγώνα γλωσσόφιλα φουλ και όταν άρχισα να την περιποιούμαι εγώ άνοιξαν οι ποταμοί εκεί ξεπέρασε τον κάθε ενδοιασμό που είχε για δάχτυλα και τα λοιπά.... Απλά μου φώναζε συνέχεια don't stop don't stop.... Μου είπε ένα μεγάλο ευχαριστώ εφόσον τελείωσα και μετά πήρε τον αγώνα πάνω της όλα μα όλα μα όλα τα έκανε με πολύ πάθος πολύ φυσικότητα και πλέον μόνο της μέλημα ήταν να περάσω εγώ καλά λοιπόν τα κατάφερε.... Εν ολίγοις ένα πολύ όμορφο κορίτσι με πολύ πάθος που την ενδιαφέρει να περάσει καλά αλλά σε κάνει να περάσεις εσύ καλύτερα....!!!! Αυτά λέει η δική μου εμπειρία με τη συγκεκριμένη κοπέλα!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
nikos708
Ανώτατος
Εγγραφή:
13 Φεβ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
131
Likes:
7.005
Πόντοι:
17.576
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, Antonis_Greece4, Bonus και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού