Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 11 10
Call-Girls 19086
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Δεν ξέρω γιατί αλλά αυτή η κοπέλα μου έκανε κλικ μόλις την είδα.... Τηλέφωνο λοιπόν στο γραφείο και κλείνει ραντεβού για την επόμενη μέρα στο χώρο μου... Χτυπάει λοιπόν πόρτα και βλέπω μία κοπέλα που το ντύσιμό της και γενικά όπως ήταν τόσο πολύ περιποιημένη μου θύμησε πολυ την barbie εξού και ο τίτλος... Ίσως λίγο παγωμένη στην αρχή μπορεί και επιφυλακτική φιλάκι στο μάγουλο και ζητάει με τη μία μπάνιο... Ξαπλώνω την περιμένω καθώς ήμουν έτοιμος και μόλις επιστρέφει η μικρή πεταει την πετσέτα από πάνω της και ξεκινάει δουλειά... Γλωσσόφιλα στο full πλέων πιπα αρκετά καλή με περιποίηση παντού χωρίς καθοδήγηση.... το μόνο που δεν ήθελε είναι όταν πήγα να την περιποιηθώ εγώ στα δάχτυλα αλλά οκ...αν και γουσταρα.... Ξεκίνημα με εκείνη από πάνω πάρα πολύ καλό ρυθμό δυνατό και αισθησιακό ταυτόχρονα.... Μετα γύρισμα στα τέσσερα και κωλο.... Στα πρώτα 1...2 λεπτά ζορίστηκε αλλά μετά έδινε πόνο και ρυθμό...τέλος και τις 2 φορές πάνω στον κωλο της ..!!! αυτά....

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
200€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
nikos708
Ανώτατος
Εγγραφή:
13 Φεβ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
131
Likes:
6.940
Πόντοι:
17.576
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, chris1955, alpula και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Μαΐου, 2021
κοριτσαρα η Οξανα!και παιδαρος και σωστη επαγγελματιας!
review reaction 1 hornyasfuck
29 Μαΐου, 2021
Mούναρος είναι!
Ο νεκροθάφτης όμως πάντα καραδοκεί....
05 Ιουλίου, 2021
ρε σεις μάγκες αξιζει γιατί την έχω κλείσει για αύριο? μπορεί να μου πει κάνεις λίγα λογία για σώμα και βυζί, πρόσωπο από τι κατάλαβα ειναι ομορφούλα συμφωνά με τις κριτικές.
Ευχαριστω
P
paparovicz
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3