Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 7 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Δεν ξέρω αν μπορεί κάποιος να κάνει μία αντικειμενική κριτική γιατί κάθε άνθρωπος και κάθε ραντεβού μπορεί να είναι τελείως υποκειμενικά.

Διάβασα όλες τις κριτικές και ξενέρωσα γιατί δεν είχα δει ούτε ότι φιλάει (δεν δοκίμασα καν και μάλλον λόγω covid νόμιζε ότι δεν ήθελα και δεν ασχολήθηκε καν), ούτε με κώλο (που ούτε φαν είμαι)

Συμφωνώ με το φίλο που είπε για ηλικία. Στην αρχή μου φάνηκε κάπως το πρόσωπο της αλλά ούτε άσχημο το λες ούτε μακριά από τις φώτο.

Αν είχατε ποτέ κόλλημα με την ηθοποιό του τίτλου να η ευκαιρία σας (δεν είχα λόγω ηλικίας αλλά βλέποντας φώτο μάλλον θα καταλάβαινα όποιον είχε μαζί της)

Σε γουστάρει?? Ούτε μία στο εκατομμύριο
Σιχαίνεται κάθε δευτερόλεπτο μαζί σου? Πιθανότατα
Περνάει καλά όταν πηδιέστε? Το ψιλοαποκλείω
Παίζει θέατρο με φωνούλες κτλπ κτλπ?? Κόβω το πουλί μου πως ναι και δεν είναι και δύσκολο να το καταλάβεις.

Αλλά ρε φίλε μου θα περάσεις καλά. ¨Οχι μόνο γιατί είναι συνολικά πολύ ωραία γκόμενα (και ας μην είναι -10αρι κατ εμε - όπως στις φώτος )
Είναι πολύ θετική
Μιλάει σχετικά καλά αγγλικά
Δεν λέει ποτέ όχι, και οι ρυθμοί μας δεν είναι του χαλαρού αλλά η τύπισα φάνηκε να μην νιώθει τίποτα.

Πρέπει να είσαι πολύ μοντελοπνίχτης για να μην θεωρείς το σώμα της ωραίο

Κλέβει χρόνο?? Δεν ξέρω...μιλάει ναι για να σπάσει πάγο...αλλά προσωπικά μου είπε θα αρχίσουμε το πρόγραμμα ή θες μόνο να μ μιλήσεις χαχα

Αν ήμουν τόσο στη φάση να γαμάω 59 λεπτά στο 60λεπτο θα έπαιρνα 2 30λεπτα σόρρυ..Θέλω το χρόνο μου, την ηρεμία μου, δεν υπάρχει ούτε μια στο εκατ. να γαμήσω 2 φορές στο 60λεπτο γιατί είμαι και περίεργος τύπος οπότε 1 φορά στα 60 και υπάρχει χρόνος και για κουβεντούλα και για τα πάντα.


Επειδή στις εκθέσεις ιδεών δεν είμαι καλός, η κοπέλα είναι ακριβός αυτό το πράγμα. Μία πάρα πολύ όμορφη συνοδός που θα σε κάνει να περάσεις πολύ πολύ
καλά . Δεν θα είναι το καλύτερο γαμήσι της ζωής σου, αλλά αν το καλύτερο γαμήσι της ζωής σου ήταν με συνοδό, θα σε θεωρούσα λίγο κουζουλό, αλλά σίγουρα θα περάσεις πολύ πολύ καλά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 28, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
11 Οκτ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
316
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 andronikos3, WHATABOUTFUCK, lavro και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού