Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 6 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Καλησπέρα συναγωνιστες, εγραφα κ παλια τις εμπειρίες μου εδω αλλα λόγω δουλειάς στο εξωτερικό κ μη συμμετοχής μου ξέχασα κωδικούς κτλ κ εκανα νεο προφιλ. Τεσπα στου αγωνα. Μεγαλύτερη απο οτι στις φώτο αλλα εμενα δεν με χαλαει ισα ισα που προτιμώ μιλφακια. Κ ειναι κ οριτζιναλ μιλφ γιατι μου είπε ότι εχει κ παιδι. Σωμα κομπλέ ελαφρώς πιασαρικο οχι γεματη πάντως με πολυ καλη δουλειά στα βυζια. Κ σε αφη κ σε σχήμα. Πιπα καλη deep throat σεβαστό. Αντεχει κοπανημα στα 4 κ της αρεσει κιόλας. Απλα δεν ειναι το ξεκωλο που φαίνεται στις φώτο. Θέλει παιχνιδι για να ανοίξει κ να χαλαρωσει. Μην πατε βουρ στο πατσά ισως να σας απογοητεύσει. Για τους λατρεις του γλυψιματος οπως εγώ η κοπελα ειναι καθαρη μυρίζει υπεροχα κ ειναι πιο απαλη κ απο πισινο μωρού που λενε. Της αρεσε το ευχαριστηθηκε κ μετα το ευχαριστήθηκα και εγω πολυ. 2 φορες τελειωσα, :)παλεψε για την 3η αλλα δεν αντεχα αλλο μεγαλης αποχής με την ολη φάση που επικρατεί. Κ ηλικιας ας μην γελιόμαστε αχαχχαχα. Τα αξίζει τα λεφτά της κ το παλεύει αλλα θελει τον τρόπο της. Α κ μην ξεχασω τα αγγλικά της ειναι σε μέτριο επίπεδο οποτε συνεννόηση βγαίνει ανετα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 23, 2021
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
210€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
28 Μαϊ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
215
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, doc_lin, hornyasfuck και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού