Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 39 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 79653
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Δύσκολο να πετύχεις τέτοια κορίτσια στον χώρο. Εάν σας αρέσουν τα μελαχρινα ουξρανικα κορμιά με ασιατικό προσωπο και μπλε μάτια σπεύσατε χθες κιόλας. Εννοείται ότι δεν έχει σταματήσει να δουλεύει αλλα κριτικές λιγοστές. Ας το προσπαθήσω να το παω αντικειμενικά γιατί μου αρεσε πολύ. Για εμένα στο πρόσωπο και για το σωμα είναι απλά κούκλα. Όλα φυσικά εκτός το στήθος, χείλια μάτια μαλλιά όπως των φωτογραφιών και πολύ καλή διάθεση.2 τατουάζ μικρά όμορφα που δεν βλέπεις, με αγγλικά πολύ καλά, ανετη στην επικοινωνία και υποδοχή καλοντυμένη ,βαμμένη όσο πρέπει χωρίς υπερβολές ,απλά άψογη. Μετά το μπανακι ,μου γδύθηκε για να μου δείξει τα ωραία της εσώρουχα με ζήλο τα οποία ήταν παρα πολύ σεξυ (πρώτη φορά μου δείχνει επαγγελματίας ότι θέλει να της αρέσεις ) και γλωσσοφιλο με την μία. Στο σεξ ακροβατεί ανάμεσα στο gfe&pse. Πάντως κάτι μελάνιδια που είδα από συναγωνιστές, μάλλον το αντέχει το άγριο αλλά δεν είναι για αυτό Έρχεται ροπαλιά. Κύριοι η κοπέλα ειναι μανεκεν τι να λέμε τώρα. 1,75 με κορμί λεπτό, γιογκα style με τρόπους και δουλεύει την ώρα της με αντοχές και ευγένεια. Εγώ προτείνω Καπέλοτρέξτε. Γιούπιιι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
andronikos3
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
7 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
152
Likes:
12.748
Πόντοι:
30.373
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, Jim25jim και 26 άλλα μέλη

Σχόλια

12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 12
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 12
1 2