Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 171 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επικοινωνία με την Κατερίνα γρήγορη, αποτελεσματική και σύντομα συνάντηση στο Pines στις αρχές της εβδομάδος. Είμαι σχετικά καινούργιος και αυτή είναι η πρώτη μου κριτική. Όσα αναφέρονται για την Κατερίνα ισχύουν και με τα παραπάνω. Η κοπέλα εκτός από πανέμορφη και κορμάρα, έχει τύπο, είναι ζεστή και επικοινωνιακή, ενώ έχει ένα μαγικό τρόπο να σπάει αμέσως τον πάγο. Στα του αγώνα έχουν ειπωθεί τόσα πολλά που είναι δύσκολο να βρω κάτι να προσθέσω. Η πίπα της καταπληκτική, τα χάδια της , τα στησίματά της μοναδικά. Είμαι 52 ετών και με έκανε να βγάλω με τις πρωτοβουλίες της ενέργεια σαν να ήμουν 25. Παίχθηκαν δύο γύροι πολύ εύκολα, γεγονός όχι συνηθισμένο για τα δικά μου δεδομένα, ενώ στο ενδιάμεσο αλλά και στο τέλος του αγώνα είχαμε καταπληκτική επικοινωνία. Η Κατερίνα σε διαβάζει, σε διεγείρει, σε ξεσηκώνει, συμμετέχει έντονα και θέλει να περάσεις καλά, αλλά και να περάσει καλά. Στο τέλος όταν έφυγε δεν μπορούσα να περπατήσω, κυριολεκτώ.
Κατερίνα μου σε ευχαριστώ πολύ! Το σύστημα δεν με αφήνει να βάλω παραπάνω από 7. Αξίζεις 10 με τόνο σε όλα και αν μπορούσα θα έβαζα παραπάνω!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 18, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Locky
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Απρ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
362
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Constantinos27, koukoskoukou, Φοιβος9 και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Μαΐου, 2021
Κωλο δίνει ;
K
König
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1