Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 19 10
Call-Girls 29431
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μπαίνω χτες να χαζέψω στο site του πρακτορείου και βλέπω πολύ υλικό και νέο αλλα και κλασικά δοκιμασμένο.
Θα κάνω μια μικρή παρένθεση εδώ και θα πω μπράβο στο γραφείο αυτό για τη συνεχή ανανέωση του στόλου και τη προσπάθεια ικανοποιήσεις όλων μας καθότι και άλλοι παίρνουν τα λεφτά μας αλλά δεν έχουν όλοι την ίδια αντιμετώπιση από μαγαζί προς πελάτη.
Εδώ θα τους βγάλω το καπέλο γιατι θα επαινέσουν το μπράβο αλλά θα κρίνουν και θα αυτοκριτικαρουν και το κακό και το λάθος όποτε μπορεί να συμβεί και είναι ανθρώπινο.

Πάμε λοιπόν στο θέμα μας την Τέα.
Την είχα βάλει στο ματι από το προηγούμενο τουρ της. Δεν την είχα προλάβει δεν είχε κάτσει τότε δεν θυμάμαι κιόλας καν, απλά ήταν στη λίστα μου.
Μελαχροινακι,μουνακι σε σωστό μέγεθος,ούτε ψιλη ούτε κοντή, ότι βλέπεις και σε καλητερη έκδοση ήρθε και χτύπησε διστακτικά και ντροπαλά τη πόρτα μου.
Το μαλλί το έχει κάνει σπαστό τώρα δεν είναι ίσιο αλλά μακρύ και όμορφο.
Σωματακι, λαμπάδα, ότι έχουν αναφέρει και άλλοι συναγωνιστές σφραγίζω και επιβεβαιώνω.
Η κοπέλα σέβεται την ώρα της, την ώρα μας, το ευρώ μας αλλά και πιστεύω το γουστάρει.
Πεντακάθαρη,έφαγα το μουνακι της και απόλαυσα τη γεύση της.
Τα στησίματα της και οι πόζες της ήταν ένα μεγάλο ατού του συγκεκριμένου ραντεβού που αν ήμουν φωτογράφος θα την επερνα για μοντέλο φωτογράφησης.

Στο γαμησι προσωπικά θα πω πέρασα τέλεια, δε κατάφερα σίγουρα να χρησιμοποιήσω ούτε το 60% της.
Κλήση για επέκταση +μισή και η Νικόλ με απογοήτευσε καθώς μου είπε είναι ήδη κλεισμένη μέχρι και αύριο...
(Μου είχε πει να τη πάρω μιάμιση, δε θα το κρύψω αλλά δεν άκουσα)

Τεσπά, η κοπέλα είναι άριστη σε όλα της, λίγο τα αγγλικά της θα έλεγα θέλουν μια βελτίωση αλλά δε δημιούργησε πουθενά πρόβλημα αυτό.
Το σώμα της κάλυψε τα πάντα, η διάθεση της γάμησε τελείως το μυαλό μου.

Πληροφορίες Συνάντησης

Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Metr69
Προμότορας
Εγγραφή:
3 Μαϊ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
201
Likes:
8.875
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, mixalis mixoy, chris1955 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Μαΐου, 2021
τέλεια να την έχουμε υπόψιν μας Πλατύ χαμόγελοΠλατύ χαμόγελο
C
Chrispap24
review reaction 1 hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1