Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 10 10
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Βρεθηκα με τη Ναομι για να κανουμε στραπον, ποδολαγνεια, γλυφοκωλι... Η κοπελα εδωσε ρεστα!
2 λεπτα πριν την ωρα του ραντεβου χτυπησε η πορτα και μπηκε μεσα μια καυλα που φοραγε ενα ωραιο ασπρο παντελονι, γοβες λουμπουτεν μαυρες (πιγκαλ για τους γνωστες) κι ενα ωραιο τοπ. Με κοιταξε και μου εσκασε ενα ζεστο γλωσσοφιλο. Το οποιο εξελιχθηκε σε χαμουρεμα πανω στην κουνια... Με συνοπτικες διαδικασιες της εδειξα που ειχα αφησει τα λεφτα κι ενα νερακι για αυτην, οτι θα παιξουμε το προγραμμα με τα εξτρα που προανεφερα κι αν εχει κανει μπανιο. Πριν προλαβει να απαντησει ειχα πεσει κι εγλυφα ποδια, πολυ ομορφα (Νο 36).
Ειχε κανει αλλα μπηκε για αλλο ενα μπανακι κι ηρθε πολυ ορεξατη... Ηταν 100% πανω μου, ξεκινησαμε με γλυφοκωλι σε 2-3 στασεις, πανω στο κρεβατι, μετα εγω στην ακρη του κρεβατιου κι αυτη κατω στα γονατα κτλ. Πολυ μαχιμη η μικρη! Μετα παιξαμε λιγο ποδολαγνεια και συνεχισαμε με το στραπ. Οι σουιτες ηταν ολες πιασμενες οποτε ειχα παρει ενα πιο μικρο δωματιο. Καναμε μια μινι μετακομιση με δικη της πρωτοβουλια και δημιουργησαμε χωρο να ειμαστε πιο ανετοι. Μπηκε πολυ ωραια στην αρχη στα 4 και μετα γυρισαμε. Η κοπελα εχει six pack, το κορμι της γενικα ειναι πολυ ομορφο, γυμνασμενο, τονισμενο, θυληκο. Στηθος μικρο, προσωπικα δεν με ενοχλει, ωραιο και στητο. Το προσωπο της ειναι οπως στις φωτος, κλασικο ομορφο με μικρη υπερβολη στα χειλη. Νομιζω οτι απο κοντα μου αρεσε πιο πολυ εμφανησιακα απ'οτι στις φωτος, γενικα μοιαζει πολυ με τις καινουριες που ειναι μαζι με τη Λεξα. Στη δευτερη σταση τελειωσα και μετα αραξαμε, σοσιαλ κορυφαιο, δεν τον αφηνε απο τα χερια της και με καυλωσε αμεσα, αλλα ημουν κουρασμενος και δεν προχωρησα σε δευτερο γυρο. Τα αγγλικα της ειναι πολυ καλα και σε γενικες γραμμες ηταν μια απο τις συναντησεις που μου αφησε πολυ ομορφες μνημες, η κοπελα βγαζει πολυ καλη αυρα και θετικη ενεργεια.
Καλες τσαρκες!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 19, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
220€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
285
Likes:
4.599
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 STAVROS6969, TOMCRUISE, WHATABOUTFUCK και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού