Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 29 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ένα από τα βράδια που είσαι μόνος και το κάτω κεφάλι είναι σε κατάσταση εκτάτκου ανάγκης ήταν αυτό που με οδήγησε στην επιλογή της Juliaς. Ωραίες φωτογραφίες και κριτικές, εύκολη υπόθεση η επιλογή της. Διαθέσιμη την ώρα που ήθελα και οι διαταγές του μικρού κεφαλιού έγιναν διαταγές.
Περίπου μία ώρα μετά χτυπάει το κουδούνι και το μόνο που μένει για να γνωρίσω τη Julia είναι το άνοιγμα της πόρτας.
Πόσες φορές πιάσατε τον εαυτό σας να λέει "γιατί άνοιξες ρε μαλάκα";
Ανοίγω λοιπόν και βλέπω τη Julia. Οι φωτογραφίες σίγουρα είναι από άλλες εποχές η κοπέλα σίγουρα δεν είναι 23 και μάλλον για 33 μου έκανε. Μείον μεγάλο αυτό μιας και αυτό το ηλιακο γκρουπ είναι εντελώς έξω από τις επιλογές μου. Χαλάστηκα απευθείας και σαν να μην έφτανε αυτό η Julia ήρθε ντυμένη σαν από άλλη εποχή. Ντεκαβλέ εντελώς, ένα τύπου ανδρικό σακκάκι δύο νούμερα μεγαλύτερο με ένα παντελόνι που δεν τόνιζε τίποτα απολύτως. Άβαφη και περισσότερο έμοιζε σαν να βγήκε για να πάρει κάτι από το περίπτερο.
Οπότε εκτός ηλιακών επιλογών και εντελώς χύμα. Στα θετικά ότι μιλάει πολύ καλά αγγλικά, είναι σίγουρα πολύ μορφωμένος άνθρωπος με πολλές παραστάσεις, θετική ενέργεια και τέλος λόγω των σπουδών της και τη ενασχόληση της με το χορό είναι πάρα πολύ ευλύγιστη.
Η Julia είναι μια κοπέλα η οποία δίνει γλωσσόφιλα και πέρα από το ότι δεν είναι μικρούλα, το οποίο για μένα είναι μείον, έχει ένα όμορφο σώμα (δεν είναι ψηλή όπως διάβασα σε άλλη κριτκή εκτός εάν κόντυνε εως ότου τη γνωρίσω εγώ) και ξέρει να γαμιέται. Εχει θετική ενέργεια και συμμετέχει.
Αν ψαχνεις μικρούλα δεν είναι για σένα θα χαλαστείς, αν θες αυτό που περιέγραψα τότε είναι μια αφαλής επιλογή.
To be continued ...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 19, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Διαγραμμένο μέλος 163859
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
24 Απρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
67
Likes:
10.458
Πόντοι:
24.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 linear, Elganador, delipas και 31 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού