Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 17 10
Call-Girls 75034
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Για άλλη πήγαινα αλλά είχε ρεπό και μου πρότειναν την "αναρπαστη" πλέον Mia!
Έρχεται η Κυρία με κατακόκκινο φόρεμα και γόβες κουναμενη σιναμενη με κάτι γυαλιά ηλίου μαύρα μουρατα!Της πετάω 2 ρώσικα χάρηκε νόμιζε ότι βρήκε κάποιον επιτέλους να μιλήσει αλλά ξενέρωσε μόλις είδε ότι δεν μιλούσα κανονικά.Δεν την πτόησε όμως εξακολουθούσε να μιλά ρώσικα έστω και αν δεν καταλάβαινα.Κεφι μπριο και χορός ουαου και σούπερ έδειξε να γουστάρει και τσουπ αφεντρα η mia μου έδενε τα μάτια μου κράταγε τα χέρια και γενικά δεν παραδόθηκε αμέσως ήθελε να με παίξει να με βασανίσει σαν τα μυστήρια πλάσματα του λεπα ένα πράγμα.Μου άρεσε αυτό είχε μια διαφορετικοτητα σε σχέση με τις άλλες,Φιλιά λίγα με ολίγη γλώσσα το σώμα όπως το περιέγραψαν οι συμπαίκτες,69 δεν έκανε ήθελε ο καθένας να γλύφει τον άλλον ξεχωριστά,Η πίπα της παντως απτις καλύτερες που εχω εισπράξει χωρις δόντι και χερι βαθιά υγρή με dp φτυσιματα και παίξιμο της γλώσσας καθως και τον χτυπαγε απο μονη της στην γλώσσα αν την αφήσεις σε τελειώνει ρουφώντας ευκολα,εφαγα 2-3 no-κοφτες όπως δεν ήθελε δάχτυλα μπροστά ούτε με άφησε να της πιάσω την κοτσίδα στο ντογκι αντιθέτως με παροτρινε για χαστούκια στον κώλο χτυπώντας πρώτη τα κωλομερια της.Στο από πάνω στην αρχή έδειξε πολύ πάθος παρόλο που είχα τελειώσει συνέχισε να χοροπηδάει επάνω μου.Πηγαινοντας προς το μπάνιο μου έκανε χειρονομία thumps up με αντίχειρα σαν like οτι της αρεσε η φαση!Μπανακια και μετά από γλύψιμο εκατέρωθεν της λέω πάμε στην καρέκλα να παίξουμε τρώω κιεκει άκυρο και παίζουμε ντογκι κρεβάτι.Ωραια η θέα στα 4 της κωλαρας της και εκεί που την πήγαινα σφυρί περίπου 15-20 λεπτά ενώ έδειχνε να γουστάρει παρόλο που γενικά και σε μένα δεν είχε οπτική επαφή στις στασεις εκεί κλαταρισε άρχισε να ξεφυσαει you are monster λέει της δίνω νερό δεν ήθελε πάω για χαλαρωτικό φιλί τίποτα καθόταν ταλαιπωρημένη στην γωνία.Τσουπ πετάγεται μετά από κάνα λεπτό αφού πήρε ανάσες time μου λέει και πάει αμέσως στο μπάνιο για ντουζ.
Βγήκε άρχισε να ντύνεται πάλι monster και κάτι ρώσικα ώσπου ετοιμάστηκε και την έκανε με ελαφρά χωρίς όμως να κλέψει χρόνο.Αλογο η κυρία ψηλή καμαρωτη σαν την πέρδικα του famous grouse αλλά το άλογο ο "αστραχαν" ρεταρισε στον τερματισμό!Δεν ήταν άσχημα είχε την πρωτοτυπία του και τα ωραία του αλλά έπαιξαν και αρκετά πλην.Ειχε πλάκα φεύγοντας απτό χοτελ μου λέει ο ρεσεψιονιστ που με ξέρει και είμαστε φίλοι χρόνια ρε συ τρόμαξα να συνεννοηθώ με αυτήν δεν ήξερε αγγλικά γρι και το ριξα στην παντομιμα.Εφυγα χαμογελώντας!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 14, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
steveman7
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
17 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
207
Likes:
10.620
Πόντοι:
30.573
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kamikaze73, redb, Γιώργος Παπ. και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Μαΐου, 2021
λογικο ειναι
οσες αυτες που ειναι full book κλαταρυν
γι αυτο θελω να ειμαι τις πρωτες 2-3 μερες αν δεν γινετε την πρωτη μερα
you monster Χαχαχα!
G
geroksouras
21 Μαΐου, 2021
Σε όλο το ραντεβού ξεκούραστη ήταν έκανε τα δικά της μόλις έπεσε πελεκημα στα 4 κουράστηκε τι να πουν και άλλες που γυριζαμε όλο το δωμάτιο 5-6 στάσεις.Μανιακ τερμινατα ουμπιτσα είπε επίσης ξέρεις ρώσικα θρυλικε γέροντα!!!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2