Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 83 10
Call-Girls 250357
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
έψαχνα καιρό να την βρω, είτε λόγω καραντίνας, είτε φουλ, είτε αδιάθετη όπως και την Αλέξια ψάχνω αλλά την περιμένω με οπλισμένο πιστόλι!!!!
Έφτασε στο σπίτι μου μες την τρελή χαρά και κατευθείαν φιλιά. Άλογο η γυναίκα ψιλή, κορμί γεμάτο, στήθος φυσικότατο και μεγάλο , κωλάρα .
Τα είπαμε λιγάκι αφού της είχα προσφέρει κρασί και πέρασε για μπάνιο.
επέστρεψε ολόγυμνη και άρχισε η μάχη , η γλώσσα της μες στο στόμα μου κόντευε να με πνίξει , το ένα χέρι μου στο στήθος της και το άλλο στο κωλομέρι και εκείνη να μου τον παίζει .
άρχισε να κατεβαίνει, έγλυψε λαιμό, ρόγες, six pack (το δικό μου είναι one ) και έπεσε στα γόνατα , τον έφτυσε και τον πήρε στο στόμα , πιο βαθιά δεν πήγαινε , με τα χέρια της να είχε πιάσει τα κωλομέρια μου για κόντρα και με το κεφάλι ρυθμό, πέρασε από τα δίδυμα , πέρασε και από πίσω. καραμέλωμα φουλ η κυρία.
Εναλλαγή στάσεων με μένα στα γόνατα και να γλύφω το μουνάκι της, στάζει με την περιποίηση η κυρία , την ανέβασα στο τραπέζι , περάσαμε προφυλακτικό γαμηθήκαμε.Να παίζω με τις βυζάρες της, γλωσσόφιλα , να θέλει ποιο δυνατά, να τραβάει τα μαλλιά μου , να βριζόμαστε.
Αλλάξαμε στάση ξάπλωσε μπρούμυτα στο τραπέζι με τα πόδια κάτω και μπήκα από πίσω, εντάξει γουστάρει η γυναίκα στο δυνατό γαμήσι. Τελείωσα πάνω στα στήθια της .
Ντουζάκι και δυο κουβέντες για ανάσες πριν περάσουμε στην επόμενη φάση.
Πίπα για αρχή , παίξιμο με τα στήθια της και να τον φτύνει για λίπανση. Πέρασα και γω την γλώσσα μου από το μουνάκι της για την ανάλογη λίπανση βέβαια.
Μπαλονάκι πάλι και στήθηκε στα 4 τώρα πια στο κρεβάτι. Εκεί έφαγε κανά δυο στον πισινό. κατευθείαν κοκκίνισε η λευκή επιδερμίδα της.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 18, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
gpd
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
22 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
329
Likes:
26.149
Πόντοι:
33.779
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 Elganador, TOMCRUISE, doc_lin και 29 άλλα μέλη

Σχόλια

12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Μαΐου, 2021
Ωραίος! Τα βυζιά προσφέροντα για Ισπανικό;
review reaction 1 hornyasfuck
19 Μαΐου, 2021
ναι βρε και ισπανικό και γαλλικό
gpd
gpd
19 Μαΐου, 2021
Εξαιρετική η Ναταλυ σε ολα της !
19 Μαΐου, 2021
μιλαει καθολου ελληνικα συναδελφε?για να καταλαβουμε τα βρισιδια που λες.παντως πρεπει να ειναι απο τις πολυ καλες γκομενες που κυκλοφορουν στην πιατσα.
19 Μαΐου, 2021
μια χαρά τα μιλάει τα Ελληνικά
gpd
gpd
19 Μαΐου, 2021
μιλαει ελληνικα κανονικοτατα..
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 204103
20 Μαΐου, 2021
Θα μας πει κανένας τελικά ; Είναι πιο παχιά απ' τις φωτογραφίες;

Το δυνατό γαμησι γαμησι ύποπτο. Παραπέμπει στο να χύσεις γρήγορα.
Β
βόρδελος
20 Μαΐου, 2021
Η Ναταλι συναγωνιστες ειναι οτι καλυτερο κυκλοφορει....δεν ειναι τυχαιο οτι απο 130 το πηγε 150 και δεν διαμαρτυρηθηκε κανεις....
20 Μαΐου, 2021
Αυτή είναι που έκανε duo με την Αλεξία, ή άλλη Νάταλι στο ίδιο πρακτορείο;
20 Μαΐου, 2021
αυτή είναι
gpd
gpd
12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2