Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 5 10
Call-Girls 16493
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Καλησπερα σε ολους παρθενικη κριτικη μου στο σιτε αν και καιρο σας παρακολουθω αποφασησα να ξεκινησω και εγω να γραφω κριτικες για να βοηθησω οσους μπορω.
συγνωμη για τυχων ορθογραφικα
Λοιπον αν και βρισκομαι στα 23 μου ετη μπορω να πω οτι εχω καποια εμπειρα επι του θεματος διοτι ασχολουμε με το αθλημα απο τα 16 πολυ ενεργα , και τα τελευταια 2 χρονια αρκετα και με τα εσκορτ.
Ας ξεκινησουμε
Την κοπελα οταν την ειδα μπροστα μου να πω την αληθεια δεν ειπα και ουαου με υποδεχτηκε πολυ νοχελικη και σαν να ειχε μολις ξυπνησει
Συνηθως οι κοπελες οταν με βλεπουν ψιλο γουσταρουν λογο ηλικιας και εμφανισης οποτε μου φανηκε περιεργη η αντιδραση τις
Μετα απο πολυ τυπικους χαιρετισμου προχωρησα προς το μπανιο για ενα ντουζακι
Μολις βγηκα η κοπελα μου ζητησε τα χρηματα (πρωτη φορα μου τα ζητανε μπροστα) νταξει λεω κανενα προβλημα τις δινω τα χρηματα πουθενα ομως τα ρεστα
ας το καταπιω και αυτο λεω 10 ευρω παραπανω ηταν χαλαλη τις.
Λεω αντε να ξεκινησουμε να δουμε τι θα δουμε και η κοπελα μπαινει στο μπανιο.Δεν καταλαβα εμενα περιμενε για να κανει μπανιο???
Στα του αγωνα τωρα αργησε να παρει μπροστα ξεκινησε με μια χαλαρη πιπα με αρκετο σαλιο μπορω να πω μετρια προς καλη.
Οσο αναφορα το σεξ παιχτηκαν 2 γυροι με 3 σταση που εκει μπορω να πω η καλυτερη ηταν στα 4 εκει η κοπελα δδν παιζεται.
Φαγαμε πολυ χρονο στο μπλα μπλα αν ξεκινησει να μιλαει δεν σταματαει αν και νομιζω οτι δεν ειχε και πολυ ορεξη για σεξ
Τελος παντων για να κλεισω ηταν μια μετρια συναντηση τιποτα το ιδιαιτερο θα μπορουσε και καλυτερα.
Οσο αναφορα το γραφειο καλη επικοινωνια κλεισαμε ραντεβου σε 1 λεπτο δεν εχω παραπονο λογο του οτι πρωτη φορα ειμαι πελατης του συγκεκριμενου γραφειου
Αυτα απο μενα ερχονται πολλες κριτικες συντομα χαρηκα ;)

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 18, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Διαγραμμένο μέλος 206162
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Μαϊ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
305
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 nikos708, mancunian1986, Antonis_Greece4 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού