Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 17 10
Call-Girls 75034
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Παιδιά θα είμαι όσο πιο κατατοπιστικός γίνεται μιας και γράφω πρώτη φορά και η εμπειρία μου επικεντρώνεται στους οίκους ανοχής 17 χρόνια τώρα.Παμε στη κοπέλα τώρα άψογη συνεννόηση με το γραφείο μέσω μηνύματος μιας και δε θέλω να με ακούνε τίποτα περαστικοί.Χτυπησα την πόρτα και είδα ότι έβλεπα και στις φωτό έναν άγγελο αλλά από συνεννόηση μηδέν δυστυχώς καλο είναι να έχετε ένα Google translate.Σωμα αρκετά όμορφο που θέλει λίγο γυμναστική το μόνο που θα παρατηρήσετε είναι λίγο μα πραγματικά λίγο κοιλίτσα όταν της σηκώσετε ψηλά τα πόδια στο ιεραποστολικό. Ωραία βυζιά γεμίζει το χέρι σας.Πολύ καλή συμμετοχή στο σεξ την κάνεις ότι θέλεις χωρίς μα και μου πουθενά,γλωσσοφιλα φουλ με παθος υπέροχες πεντακάθαρες τρυπουλες που τις ευχαριστήθηκα γλυφωντας τες μέχρι σκασμου και δαχτυλιασμα της μπροστινής . Αν θα έβαζα αρνητικά στην κοπέλα αυτά θα ήταν η καμία βλεματικη επαφή την ώρα του σεξ που είναι το πιο δυνατό της όπλο ίσως αυτό να έγινε μόνο σε εμένα και ήταν πάρα πολύ στεγνή ίσως την είχαν ξεζουμησει Αυτό με δυσκόλεψε λίγο την δεύτερη φορα.Γενικα πολύ καλή συμπεριφορά εκθαμβωτική ομορφιά με θετική ενέργεια.Αυτά παιδιά να στε καλά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 18, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
26 Απρ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
174
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 redb, Γιώργος Παπ., Cockamamie και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού