Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 59 10
Call-Girls 98116
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Συνάντηση με τις Μάσσα και Μαριάνα τη Παρασκευή το απόγευμα στο Πρίαμο στο Παγκράτι. Φτάνουν και οι δύο μεσα στο νάζι και έτοιμες για μάχη. Η Μάσσα έχει ένα σώμα σκέτο δυναμίτη. Μπαίνει πρώτη στο μπάνιο και εγώ να έχω πιάσει τη Μαριάννα και να την γδύνω και να την φιλάω παντού. Είχε ήδη καυλώσει αρκετά που αναζητούσε τον πούτσο μου να την γαμήσω. Ελα όμως που βγαίνει η Masha από το μπάνιο και με το που μας βλέπει χωνεται ανάμεσα και τον βάζει στο στόμα της. Η πίπα της αριστούργημα με περιποίηση αρχιδιών. Χωρίς πολλά πολλά την στήνω στα τέσσερα που είναι απλά υπέροχη και μετά από ένα 5 λεπτό σφυροκόπημα τελειώνω μέσα στο σφιχτό κατά τα άλλα μουνί της. Λίγο φρεσκάρισμα και ξανά στη μάχη σαν να μην έχει αύριο. Τις βάζω δίπλα δίπλα και τους κάνω ένα ασταμάτητο γλειφομούνι τη μία μετα την αλλή που βογκούσαν από καύλα. Η Μαριάννα δεν άντεξε, μου φόρεσε σκούφο και με ξέσκισε στο πήδημα. Όσο με έιχε βάλει κάτω η Μαρριαννα και δεν έπαιρνα ανάσα, η Μάσσα να μου παίρνει το χέρι και να το βάζει στο μουνί της. Λες και το έβαλα μέσα σε πισίνα. Ηταν ήδη έτοιμη για σκιρτ. Με το που τη πήδηξα λίγο με τα δάκτυλα άνοιξαν οι καταράκτες. Τόσο υγρό από σκιρτ πρώτη φορά είδα. Μετά από λίγο τελειώνω και μέσα στη Μαριάννα.
Συμπερασματικά, τα κορίτσια τα δίνουν όλα και ήταν μια εμπειρία που θα θυμάμαι για καιρό. Δεν γαμάς εύκολα τέτοιες γκομενάρες.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 14, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
230€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
16 Μαρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
129
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 houdin, TOMCRUISE, koukoskoukou και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού