Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 132 10
Call-Girls 477313
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά την καραντίνα επιβάλλονταν μια εξόρμηση στην Αθήνα και ένα καλό πιπίνι...Με το γραφείο όλα καλά.Την είχα κλείσει την Αριάνα 3 μέρες νωρίτερα για να σιγουρευτώ ότι θα την βρώ μιας και δε μένω Αθήνα και κατέβηκα για 2 μέρες μόνο.Διάλεξα την Αριάνα.Η Αριάνα είναι ένα καταπληκτικό κορίτσι πρώτον, μια πανέμορφη παρουσία,που πάνω στα 12 ποντα μου έριχνε κεφάλι.....Έσκασε μύτη με ένα φορεματάκι και χωρίς εσώρουχο από μέσα sexy και πεντακάθαρη.Μπήκε στο δωμάτιο γδύθηκε σιγα σιγα και μπήκε για μπάνιο.Βαριέμαι να γράψω λεπτομέρειες....Εγιναν 2 γύροι special.Δεν έχω κανένα παράπονο....Είναι άριστη σε όλα της και απότι κατάλαβα είναι και πολύ καλό παιδί.Να την προσέχει το γραφείο για να την έχει......Έχω ξαναπάρει απο magic 3 φορές αλλά και παλιότερα απο Diva......(μέτριες όλες) αλλά την Αριάνα δέ την φτάνει καμία. 10 στα 10 από μένα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 15, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
sotis25
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Μαρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
488
Πόντοι:
306
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ntaffy2, chris1955, Ntaffy και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Μαΐου, 2021
Καλά την ξεκίνησες την κριτική αλλά στο τέλος την χάλασες και θα σού πω γιατί, η Αριανα είναι όντως Αστέρι και καλό παιδί αλλά λες ότι έχεις γνωρίσει άλλες και από Ντίβα, Ε όχι και μέτριες, το Ντίβα είχε Αστέρια, γνώρισες Αφροδίτη, Ήρα, Σαμανθα, δεν της λες μέτριες... Ποια είδες και ήταν μέτρια του γραφείου δεν είδα κριτική από Μαγικ
review reaction 1 sotis25
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1