Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 5 10
Call-Girls 16496
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Διιστάμενες οι κριτικές για την Avrora, όμως εγώ θα συμφωνήσω με old boy και lippy (sorry Jack!). Καταρχήν το πρόσωπο, για το οποίο έχει γίνει κάποια συζήτηση, είναι για τα δικά μου τα γούστα ένα από τα πιο γλυκά και ήρεμα «προσώπατα» (που λέει και ο κυρ-Παντελής στο Ζήκο) που έχω συναντήσει και μάλιστα χωρίς καθόλου παρεμβολές (χείλια κλπ). Γνώμη μου, οι φωτογραφίες δεν απεικονίζουν την πραγματικότητα, γιατί η πραγματικότητα είναι πολύ καλύτερη. Το σώμα, εάν εξαιρέσουμε τις λίγο γεμάτες γάμπες, νομίζω αγγίζει το τέλειο! Όλα επάνω της είναι ΦΥΣΙΚΑ και δεν έχει ίχνος τατουάζ. Πολύ σημαντικό για εμένα επίσης η άψογη περιποίηση των άκρων της. Στο ερωτικό κομμάτι, τίποτα δεν προδίδει ότι αυτό που εξελίσσεται είναι πληρωμένος έρωτας. Από τον τρόπο που σε κοιτάζει και δείχνει ότι «δένεται» μαζί σου, από τα φιλιά της που είναι βαθιά και δεν έχουν κάτι το προσποιητό, από το σεξ που είναι σαν να κάνεις έρωτα με το κορίτσι σου. Οκ, η πίπα της δεν είναι τίποτα το φοβερό, στο μέσον όρο, αλλά το πακέτο είναι τόσο ολοκληρωμένο που δεν ήταν κάτι που με ενόχλησε. Α, και κάτι ακόμη, δεν έχω ξαναδεί πιο ροζ «γατάκι», πραγματικά το απόλαυσα.
Κατά συνέπεια φίλοι μου, ότι λέει και ο τίτλος : Βουρ!!! Θα μείνει κάνα δυο βδομάδες ακόμη.
Εύχομαι Υγεία, Υγεία Υγεία !!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
B
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 chris1955, mancunian1986, monstercock greece και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Μαΐου, 2021
Αγαπητέ, περί ορέξεως τα γνωστά, οπότε δεν τίθεται θέμα όταν διαφωνούμε! Χαίρομαι που πέρασες καλά! Δεν γίνεται να γουστάρουμε όλοι τις ίδιες γκόμενες άλλωστε! Keep walking!
review reaction 1 hornyasfuck, Bonus
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1