Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 19 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 57949
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την Πάμελα την είδα από σπόντα. Είχα περάσει μια άσκημη ημέρα με απανωτές ματαιώσεις. Για να νιώσω καλύτερα έπρεπε ή να το φιλοσοφήσω ή να γαμήσω. Δεν είμαι όμως ιδεαλιστής, ήταν και μέρα κατάνυξης κι έτσι προτίμησα το δεύτερο. Ήταν ήδη περασμένα μεσάνυχτα, βαριόμουν να ψάξω πολύ και δεν ήθελα μικρή σε ηλικία. Το γραφείο άψογο, μου την έστειλε μέσα σε μία ώρα.

Ψηλή, αδύνατη, όμορφα πρασινωπά μάτια, έκφυλο (αλλά όμορφο) πρόσωπο. Ηλικία 41, είπε, ίσως είναι λίγο παραπάνω. Εξαιρετικό σώμα και κυρίως εκπληκτικά πόδια. Εντύπωση μου έκανε το βλέμμα της: σε κοιτάζει κατάματα μ’ ένα σκληρό τρόπο, σαν αρπακτικό, σα να πλήρωσε αυτή για να σε γαμήσει. Την πληρώνω και της βάζω ένα ποτό. Σε 20” χρειάστηκε ένα δεύτερο που τελείωσε σε 1 λεπτό κι ενώ καθόταν πάνω σε ένα τραπέζι, με αγκάλιασε με τα πόδια της δείχνοντάς μου το μουνί της και μου λέει (σε πολύ καλά ελληνικά) :

-Πού και πώς θα γαμηθούμε; Θέλω να με γαμάς και να βλέπουμε τσόντα. Που είναι η τηλεόραση;
-Δεν έχω τηλεόραση, βαριέμαι να βλέπω μαλακίες.
-Καλά τα λες αλλά τσόντες που βλέπεις;
-Αν μου ρθει, στο ίντερνετ.
-Πάω για μπάνιο και βάλε μια καλή.

Μέχρι να βρω καμιά καλή, έρχεται με μαύρα δαντελωτά εσώρουχα, ζαρτιέρες και τακούνια.
-Βαριέμαι να ψάχνω, γδύσου, είπα.
Τα πετάει όλα και βλέπω μια γυναίκα που αν αφαιρέσεις ότι έχει μια πλαδαρότητα στην κοιλιά λόγω ηλικίας (εμένα δεν με ενόχλησε), έχει ακόμα σωματάρα, με βυζάρες, ωραία μέση και κώλο - σαν πρώην μοντέλο είναι. Εξαιρετική, βαθιά και σκληρή πίπα – της χτυπούσα αμυγδαλές. Την σταματάω επειδή δεν ήθελα να χύσω γρήγορα και αρχίζω γλειφομούνι. Πεντακάθαρη. Ανασηκώθηκε και με έπιασε από τα μαλλιά “Θέλω να σε βλέπω” είπε όσο πιο μάγκικα μπορούσε. Μετά 69 όπου γλείφεις ό,τι θες όπως θες. Δεν έχει πρόβλημα. Δουλεμένο κωλοτρυπάκι – κρίμα που δεν το δίνει.

Συνεχίσαμε με δυνατό γαμήσι στα 4 και μετά από μπροστά, αλλά παρά την καύλα μου, αργούσα.
-Αν είχες βάλει τσόντα τώρα θα χύναμε, είπε και μου βγάζει το προφυλακτικό αρχίζοντας μια ανάποδη πίπα: εγώ γονατιστός αυτή ανάσκελα μου έγλειψε τα αρχίδια και μετά τον πήρε στο στόμα. Πρέπει να με πήγε με μανιώδη πίπα ίσως και 15’. Αφού με έφτιαξε τελείως, τη γύρισα και τη γάμησα έχοντας τα πόδια της στους ώμους μου και την έχυσα για τα καλά. Μου βγάζει το προφυλακτικό, με στεγνώνει με το χέρι και αρχίζει και ψιλογλύφει την παλάμη της.

-Έπρεπε να με χύσεις στο στόμα
-Προτιμώ μουνί.
-Αν είχες βάλει τσόντα θα προτιμούσες να τα κατάπινα.

Πάει για μπάνιο και έμενε λίγη ώρα.
-Πέρασες καλά, με ρώτησε;
-Ναι ρε καύλα. Εσένα σε ενόχλησε τίποτα;
-Που δεν είδαμε τσόντα. Με έχεις για γυναίκα που θα μπορούσε να μου κάνει άντρας κάτι που να με ενοχλήσει και να μην τον πάρει ο διάολος;
-Πώς ήταν στη Θεσσαλονίκη;
-Όλα τα ξέρεις…
-Ενημερώνομαι στο Bou
-Μπα, είσαι, πώς το λέτε; αγαπάρος.
-Αγαπούλης ; ρώτησα γελώντας.
-Ναι! Την άλλη φορά θέλω άγρια τσόντα. Θα με θυμηθείς.

Κάπου εκεί αποχαιρετηθήκαμε. Αν βρω καμιά καλή τσόντα και έχω τρελά κέφια, παίζει και να την ξαναδώ. Διαφορετικά όχι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 30, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
120€
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ανώτερος
Εγγραφή:
15 Μαρ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
25
Likes:
6.243
Πόντοι:
5.646
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 olddog, CaptainK, GALLAS και 27 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Μαΐου, 2021
Ακόμη το παραμύθι με την τσόντα λέει; Μου είχε πει το ίδιο πριν μήνες. Ξέρει ότι ο χρόνος έχει αφήσει επάνω της έντονα τα σημάδια του και θέλει να πετύχει δύο πράγματα: 1. Να αυξήσει τις πιθανότητες να μας σηκωθεί ώστε να μην την διώξουμε και 2. Αν γίνεται, να τελειώνουμε πιο γρήγορα δίνοντάς της και κάποια έξτρα. Ούτε καν...
review reaction 1 vltepdr
16 Μαΐου, 2021
Στο δεύτερο έχεις δίκιο, είναι προφανές. Αλλά εγώ δεν θα την έδιωχνα. Με την εμμονή στην τσόντα γέλασα πολύ και επίσης και η ίδια από ένα σημείο και μετά έκανε χιούμορ επαναλαμβάνοντάς το συνέχεια. Εντάξει τύπος είναι. Έχει και πλάκα.
review reaction 1 hornyasfuck
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2