Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 5 10
Call-Girls 11057
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πέμπτη απόγευμα το τέλος της ημέρας με βρίσκει κακόκεφο και χωρίς ενέργεια... άραγε αυτοί οι ενεργειακοί βρικόλακες μπορούν να αντλούν ενέργεια και από μακριά? Δεν το κουράζω περισσότερο γιατι χρειάζομαι κάτι για να χαλαρώσω, βάζω ένα μεγάλο ποτήρι ουίσκι και κάθομαι στο Mac να χαζέψω, ασυναίσθητα το μάτι αποζητά κάτι που θα το γεμίσει και θα το ευχαριστήσει χωρίς κόπο και δεύτερες σκέψεις... το μάτι μου πέφτει στην Στέλλα στην πρώτη φωτογραφία με το πλισέ μίνι με τα εντυπωμένα ταρτάν (αναπολώντας τα χρόνια που ήμουν φοιτητής στην Γηραιά Αλβιωνα) χαμογελάω και παίρνω το γραφείο τηλέφωνο... είμαι τυχερός στο άλλο άκρο της γραμμής είναι η Νικόλ...η ελαφρώς βραχνή φωνή της με ευχαριστεί περισσότερο και αρχίζω τισ ερωτήσεις για την Στέλλα.... Με λίγα λόγια και καλά πήρα τισ πληροφορίες που χρειαζόμουν και ζήτησα ραντεβού. Την επόμενη μέρα το μεσημέρι με βρήκε στα γνώριμα και ευρύχωρα suites του Πρίαμος Ηλιούπολης να αναμένω το ραντεβού μου. Με το κτύπημα της πόρτας η αναμονή μου τελειώνει, ανοίγοντας την πόρτα αντικρίζω ένα πολύ όμορφο και γελαστό πρόσωπο, με ξανθά μαλάκια, και ένα πολύ σέξι τονισμένο στα κατάλληλα σημεία all round natural κορμί. Την καλωσορίζω με ένα φιλί και την ρωτάω τι θα πιει ... μου απαντάει καφέ και ότι θέλει να πάει να φρεσκαριστεί γιατι δεν θέλει να χάσει καθόλου χρόνο μαζί μου. Μου άρεσε αυτό που ειπε και επίσης μου άρεσε περισσότερο το γεγονός ότι ενώ την βοηθούσα να γδυθεί με κοιτούσε στα μάτια συνέχεια και με κάλεσε να μπω μαζί της για shower. Στο shower συστηθήκαμε σαν άνθρωποι με πολλά βαθιά φιλιά και αρκετά αμφότερα χουφτώματα. Βγαίνοντας χαμογελούσε πονηρά όταν τις είπα ότι το παιχνίδι θα το αρχίσω εγώ και της είπα να ξαπλώσει και να χαλαρώσει. Το αιδοίο της είναι (κλειστού τύπου) πολύ εύγευστο και αντιδράει αισθησιακά στα όποια αγγίγματα. Σε λίγο ηρθε η ώρα να με ευχαριστήσει εκείνη και τότε από μια συγκεκριμένη κίνηση που έκανε μου ηρθε ένα δυνατό flash που την εκτόξευσε την κορυφή της λίστας. Άρχισε να μου χαϊδεύει το μόριο με τα ΔΥΟ χέρια, δείχνοντάς αφοσίωση, σεβασμό και αγάπη για το αρσενικό που έχει απέναντι της. Το στοματικό της βαθύ και με τέμπο. Το σώμα της είναι 100% φυσικό (με τισ φυσικές ατέλειες και ο πισινός της (σπιτίσιος) για τους μερακλήδες. Η μόνη διόρθωση που εγώ βρήκα είναι τα χείλια της. Σε ερωτηση μου, μου απάντησε ότι έχει εργαστεί σε καμπαρέ στον Λίβανο...(Αραβική σχολή). Ότι έκανε το έκανε με περίσσιο αισθησιασμό καθόλου βιασύνη και με τέχνη που μόνο Γυναίκες της συγκεκριμένης σχολής μπορούν να προσφέρουν (Γκέισα της Αραβίας). Είναι η γυναίκα που θα σε περιμένει στο σπίτι για να σου δείξει την αφοσίωση της χωρίς ενδιαμέσους, με ερωτισμό και παράπονα. Γυναίκα με σπάνια εμπειρία και γαλουχημένη (λόγω του νεαρού της ηλικίας) στην συγκεκριμένη σχολή. Το ραντεβού της 1 ωρας είναι πολύ λίγο για να ανακαλύψεις νέα μονοπάτια ηδονής γιαυτό συστήνεται χωρίς δεύτερη σκέψη για μεγαλύτερα. Την αποχαιρέτησα με ένα βαθύ αργό φιλί και της ζήτησα ότι την επόμενη φορά που θα συναντηθούμε θέλω να με αφήσει να δοκιμάσω την πίσω πόρτα... γελώντας πονηρά και αφήνοντας την απάντηση να πλανάτε στον αέρα έφυγε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 13, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
OUROBOROS
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Ιαν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
1.874
Πόντοι:
7.316
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, chris1955, monstercock greece και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού