Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.8 4 10
Call-Girls 13349
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Λενε ότι η αρχή ειναι το ημισι του παντος. Αυτό βρηκε πληρη εφαρμογη στο ραντεβου μου με την Lola. Αργησα στο ραντεβου περιπου 20' (ειχα ειδοποιησει) και με το που μπηκε στο δωματιο μου εκανε ναζακια και σκηνή ζηλιας (και καλα), δήθεν ενοχλημένη για την καθυστερηση. Εγω τότε αυθορμητα της εκλεισα το στομα με το δακτυλο και το "σφραγισα" με βαθυ γλωσσόφιλο αφου την κολλησα στον κοντινότερο τοίχο του δωματιου. Η συνεχεια αυτής της σκηνής εσόδου ηταν ενα ραντεβου με μεγαλη ενταση ,έστω προσποιητη, αλλά χωρίς αυτο να ειναι εμφανές, που απογειωσε την συναντηση. Τα ρουχα στο τέλος εψαχνα να τα βρω σε ολο το δωματιο, το ιδιο και αυτή. Η Λολα εχει ωραιο σωμα , τουμπανιασμενο στήθος με μεγαλες ρωγες ιδανικες για πιπιλισμα. Της αρεσει το "παιχνιδι" στο σεξ και εκει τα βρηκαμε πληρως. Ακολουθεί και συμμετέχει σε ολα και δεν σε ξενερώνει με ξινίλες και μα και μου. Πολύ καλο στοματικο με δυσκολια συγκρατηθηκα. Υγραινεται ευκολα και αντεχει σε υψηλούς ρυθμούς. Παρόλο που δυσκολα θα ξαναπαιχθει το εύτονο σκηνικό της πρωτης φορας θα παιξει οποσδηποτε επαναληψη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 04, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ανώτερος
Εγγραφή:
23 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
52
Likes:
2.183
Πόντοι:
7.180
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, mancunian1986, OUROBOROS και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού