Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 6 10
Call-Girls 19367
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Λοιπόν φίλοι μου συναγωνιστές σήμερα είπα να δοκιμάσω την Βαλερί, τηλ στο Γραφείο και κατευθείαν κλείστηκε το ραντεβουδάκι μας στο αγαπημένο μου ξενοδοχείο, αρχίζω να παρφουμαρίζομαι για την υποδεχτώ με το που χτυπάει την πόρτα ανοίγοντας αντικρίζω μια κοπέλα με άγρια σέξι ομορφιά και αυτό το λέω γιατί παρ όλα που ήταν αβαφής τονίζοντας μόνο τα φρύδια της είχε κάτι μοναδικό το προσωπάκι της που δεν το έχω συναντήσει σε άλλες μου έφερνε σε μοντελέ κατάσταση ντυμένη με μια ολόσωμη παντελών α, φιλί στα χειλάκια της αρχίζοντας να την γδύνω σιγά σιγά να δω τη κρύβει το πακέτο, έχει δυο πολύ ωραία στητά βυζάκια Β φυσικότατα οπού στην μια ρόγα της έχει ένα σκουλαρίκι σε σχήμα καρδιάς, σώμα αυτό που λέμε μοντελάκι με όλη σημασία της λέξεως καθόλου καχεκτικό στα πρόθυρα νευρικής ανορεξίας οπού συμβαίνει στα περισσότερα μοντελάκια εκ διαμέτρου αντιθέτως αχλαδωτός κώλος, πόδια σούπερ τονισμένα με λίγα τατουάζ όπως και στην πλάτη, άκρα περιποιημένο άλλα όχι βαμμένα άλλα δεν με πείραξε καθόλου το κορίτσι γύριζε από την παράλια, παιδιά άμα βαφτεί αυτός ο μούναρος θα κάψει πολλές καρδιές εντός και εκτός παράλιαςΠροσκύνημαΠροσκύνημα. Πάμε στα του αγώνα παίχτηκαν δυο γύροι με μεγάλη επιτυχία, γλύψιμο στο ευμεγέθης αιδοιο της υγραίνεται πολύ γρήγορα και τις αρέσει να στάζει μέλι, εναλλαγές στάσεων οπού η καλύτερη για έμενα και πιο καύλα ήταν αυτή με τα ποδιά της πάνω σε σχήμα V έχοντας θεά αυτό το βελούδινο μοντέλο κορμάκι κοιτάζοντας το άγριο αλλά και παράλληλα σέξι πρόσωπο της όπου μου θύμιζε ότι γαμούσα το κορίτσι που μόλις είχα μπανίσει στην παράλια και ήθελα να το ξεσκίσω ιδού και ο τίτλος το κορίτσι από την παραλία. τελείωσα δυο φόρες μέσα σε μισή ώρα και το υπόλοιπο το πέρασα μαζί της ξαπλωμένος στο κρεβάτι με παθιασμένα φιλιά και γλυψίματα στο βελούδινο κορμάκι της της έδωσα το αντίτιμο με ευχαρίστησε και έφυγε για να ξαναγυρίσει στην αμμουδιάΧαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!. Λοιπόν έχουμε και λέμε το κορίτσι ειναι πολύ όμορφη και ανταποκρίνεται στα του αγώνα σαν να ειναι η γκόμενα σου δεν υποκρίνεται αλλά αντιθέτως γουστάρει, συστήνεται ανεπιφύλακτα ηλικιακά ειναι μεταξύ 26-30 με σούπερ σωματάκι που θυμίζει μοντέλο σύμφωνα με τα δικά μου κριτήρια, αλλά σίγουρα την κάνεις για τουρίστρια γκόμενα από παράλια αυτά φίλοι μου ελπίζω να βοήθησα στην επόμενη επιλογή σας κάλο σας βράδυ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 14, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Dom1, olddog, Annapurna και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Μαΐου, 2021
Οι παλιοί λένε το εξής.......από τα φρύδια φαίνεται το χρώμα της μοκέτας.....τυπε.......ΜατάκιΜατάκιΜατάκι
review reaction 1 paparovicz, socratis969
19 Μαΐου, 2021
Η κοπέλα μοιάζει με την Αγγελική Ηλιάδη την τραγουδίστρια (πριν κάνει τις τελευταίες πλαστικές στην μάπα της και γίνει σαν άλιεν...)
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2