Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 5 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Κάτι το ιδιαίτερο δεν είναι αρχικά.Πρωτον καθώς περιμένεις να δεις μια μιλφαρα που θα σου πάρει το μυαλό και δεύτερον καθώς έχει διαφορά σε θέμα φωτογραφιών.Την έκοψα πολύ μεγαλύτερη από ότι αναγράφεται.Το γραφείο ευγενικό χωρίς πολλά πολλά εκτελέστηκε το ραντεβού σε δικό μου χώρο.Σαν γυναίκα είναι στην κατηγορία νταρντανας και αν όχι σε αυτή ένα σκαλοπάτι ακόμη και μπαίνει στη λίστα...Περιποιημένη δε λέω με ντύσιμο ανάλογο και όταν μπήκε στο μπάνιο βγήκε με εσώρουχα.Επικοινωνια καλή αλλά έχει μια να το πω απόσταση στο θέμα ότι δεν ξετυλίγεται εύκολα τουλάχιστον σε ραντεβού μιας ώρας.Ισως αν γίνεις πελάτης της να είναι πιο διαχυτικη.Αναλογο είναι και το σέρβις της που με δυσκολία θα φιλήσει στο στόμα και αν το κάνει θα είναι στα πεταχτά.Πιπα αντίθετα κάνει πολύ καλή βαθιά με deepthroat αλλά διαρκεί λιγότερο από δύο λεπτά της ώρας...Στη διάθεση για σεξ αγγίζει τη βάση με τα δικά μου δεδομένα τουλάχιστον για την ώρα.Περιμενα πιο θερμή ανταπόκριση που δεν την εισέπραξα για αυτό και ο βαθμός σχέση απόδοσης τιμής παραμένει κατ εμέ σε χαμηλα level...Ίσως άμα γίνεις πελάτης της να πάρεις πιο καλη αποδοτικότητα αλλά με την έναρξη αυτή δεν δίνεται η ευκαιρία για δεύτερη φορά.Ενα απλό ραντεβού με ένα απλό milf.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
CS
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 WHATABOUTFUCK, chris1955, mancunian1986 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Μαΐου, 2021
Μπα...δεύτερη φορά την πήρα, με θυμόταν αρκετά καλά ακόμα και πότε είχαμε βρεθεί...δυστυχώς η δεύτερη φορά καμία σχέση με την πρώτη απογοητεύτηκα και έφαγε μαύρο από εμένα...ίσως ανεβάσω και εγώ την δικιά μου εμπειρία με αυτήν...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1