Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 19 10
Call-Girls 39255
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λοιπόν φίλοι μου μετά από όλες αυτές τις κριτικές για GFE καταστάσεις είπα και εγώ να δοκιμάσω το κοριτσάκι αφου την πρώτη φορά που είχε έρθει δεν κατάφερα να την συναντήσω λόγο ότι ήταν συνεχεία fully booked και έτσι μου δόθηκε η ευκαιρία να την κάνω ένα Test Drive in, κλείσιμο του πόρνο ραντεβού μας στο αγαπημένο μου ξενοδοχείο, παρφουμαρίζομαι και έτοιμος να την υποδεχτώ. Με το που χτυπάει την πόρτα τρέχοντας να τις ανοίξω αντικρίζω ένα γλυκύτατο ξανθομαλλού κοριτσάκι ντυμένο με ένα ανάλαφρο κόκκινο πουά φορεματάκι και σώμα μοντελάκι, φιλί στο μάγουλο αυτή, φιλί στα χειλάκια τις εγώ και αρχίζω να την γδύνω για να δω μέσα από το περιτύλιγμα, από πρόσωπο σκίζει ματ τάρες, χειλάκια φυσικά όπως πρέπει και από υφή βελούδινη, Σώμα κορμάρα, βυζί Β στητό φυσικότατο για πιπίλισμα άκρο περιποιημένο και ούτε ένα ίχνος μπογιάς πάνω τις μπράβο της. πάμε στα του αγώνα ο πρώτος γύρος παίχτηκε με γλύψιμο από την μεριά μου σε όλο της το σώμα μέχρι και στις πατούσε της έφτασα για τόσο πολύ, αυτή μια ψηλό αδιάφορη πίπα από την μεριά της που όταν τη έβαλα να σκύψει στα τέσσερα το ευχαριστήθηκα περισσότερο με το μητσαρα να έχει γίνει πιο δυνατός και από την καρφί το σκουφώνω και την αρχίζω, μόνο την ανάσα της άκουγα ούτε ίχνος από κραυγούλες ήταν σε silence modeΧαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα! όπως και το aircondition αφου αυτό ακουγόταν πιο πολύ από αυτήν σε τέτοιο βαθμό μιλάμε, έστω και υποκριτικά να δείξει ότι γουστάρει μάλλον το έκανε μηχανικά τέλος πάντων τελείωσε ο πρώτος γύρος με άκρα σιγής. Μπάνιο και από του δυο μας και άραγμα στο κρεβάτι, την πιάνω λίγο την πάρλα έτσι για να έχουμε κάτι να λέμε όχι μόνο σεξ, μου είπε ότι ειναι chef στη χωρά της, μάλλον θα εννόησε chef σε ίδρυμα με κωφάλαλους για να μην ακούγεται τίποτα ε΄ μόνο έτσι εξηγούνται τα πράγματα Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!:2funn την αρχίζω και πάλι στο γλύψιμο και αυτή στην ωραία της πίππο μαγειρική, το αιδοιο της το ευχαριστήθηκα επαρκώς σκουφώνω το μητσάρα αρχίζοντας την σε ότι στάση μου καθόταν σε silence mode λες και είχε κολλήσει το μοτέρ, σε κάποιες φάσεις σταματούσε για να δει ότι το προφυλακτικό ήταν στην θέση του άλλα εδώ μπορώ να πω ότι της είχε γίνει εμμονήΧμμμ;Χμμμ; αφου τόσο που ξενέρωσαΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο! σε μια φάση και προτίμησα την κλασική τεχνική δηλαδή πίπα μέχρι τελικής πτώση στο στοματάκι τηςΈτσι!Έτσι!Έτσι! με λίγο hand job και από έμενα και εδώ αθόρυβηΚαπέλοΚαπέλοΚαπέλο. Έχουμε και λέμε σε γενικές γραμμές πέρασα ωραία όχι όμως όσο θα ήθελα όπως είχα διαβάσει και σε προηγούμενες κριτικές εδώ μπορώ να επισημάνω ότι η γκόμενα ερχόμενη εδώ για δεύτερη φορά ίσως ξεψάρωσε και το έχει δει ψεκάστε ,σκουπίστε, τελειώσατε, σε καμιά περίπτωση δεν θέλω να θίξω την κοπέλα άλλα σε έμενα έτσι μου φάνηκε ίσως σε κάποιον άλλον συναγωνιστή να ειναι διαφορετικά προτείνετε όμως ανεπιφύλακτα σε πιπινιού λάτρεις των GFE καταστάσεων αυτά από έμενα φίλοι μου συναγωνιστές ελπίζω να βοήθησα στην επόμενη επιλογή σας κάλο σας βράδυ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 11, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, GALLAS, alpula και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Μαΐου, 2021
Α ναι η chef , αυτό μου είχε μείνει από τη συνάντηση ?
Ανάλατη σούπα η μικρη .
review reaction 3 hornyasfuck
12 Μαΐου, 2021
Έλα ρε σεις.
Ένα μικρούλικο κοριτσάκι είναι που προσπαθεί να μαζέψει μερικά χρηματάκια.
Δεν της φτάνουν τα χρήματα και καθαρίζει το σπίτι του συγκάτοικού της για να συμπληρώσει.
Οι φωτογραφίες την δείχνουν πολύ πιό πουτανάκι από ότι είναι στην πραγματικότητα.
12 Μαΐου, 2021
Αυτά τα ονομάζουμε : Καλά κομοδίνα !!
12 Μαΐου, 2021
Εγώ πάντως τις προηγούμενες φορές έμεινα ευχαριστημένος για τα δικά μου γούστα, τώρα προβληματίζομαι γιατί σκεφτόμουν να την ξαναπάρω, και τώρα ήρθε.. που να περάσουν καμμιά 10ριά μέρες, ..
12 Μαΐου, 2021
Το μοτορι είναι ηλεκτρικό τελευταίας γενιάς όπως ορίζουν οι εποχές για αυτό και ήταν αθόρυβο. Χαμόγελο
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5