Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 31 10
Call-Girls 32409
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πέρασε και από εμένα η γειτόνισσα του πάνω ορόφου, όπως γράφει και πιο κάτω ο συναγωνιστής GeorgeKoukou1, να μου πληρώσει τα κοινόχρηστα. Έτσι ακριβώς θα την περιέγραφα και εγώ, μια κυρία όχι κοριτσάκι. Θα συμφωνήσω επίσης με τους προλαλήσαντες ότι είναι στα όρια της κατηγορίας milf, πιο σωστά θα την χαρακτήριζα milfάρα! Σε εμένα δεν ήρθε με έντονο makeup, σχεδόν καθόλου, και ντύσιμο ιδιαίτερα προσεγμένο, ο τίτλος τα λέει όλα. Έχει ωραία χαρακτηριστικά προσώπου, βέβαια οι φωτογραφίες απεικονίζουν μία λίγο πιο ωραιοποιημένη εικόνα, αλλά δεν απέχουν πολύ από την πραγματικότητα. Επίσης το σώμα είναι αξιοπρεπέστατο για την ηλικία της με όλα επάνω της να είναι φυσικά. Υπάρχει λίγη κοιλίτσα αλλά οκ δεν επέλεξα και μανεκέν. Πολλούς πόντους τις δίνω στα άψογα περιποιημένα άκρα, οι feet fetish lovers θα ενθουσιαστούν. Εκεί όμως που σε αποζημιώνει πραγματικά είναι στις υπηρεσίες της. Φιλιά έντονα και πολλά, πίπα καλή με βαθιές διεισδύσεις και περιποίηση και των γειτόνων. Δαχτυλάκια επιτρέπονται, στα όρια του φυσιολογικού βέβαια. Στο σεξ είναι δυνατή, μη περιμένετε πορνοσταρικού επιπέδου, αλλά είχαμε πολύ γερές στιγμές με πολύ καλή συμμετοχή και αρκετές εναλλαγές. Σε γενικές γραμμές έμεινα πολύ ικανοποιημένος και θα την ξαναέβλεπα συνδυάζοντας έξοδο καθώς φαίνεται, από το γενικότερο «στήσιμό» της, ότι διαθέτει ποιότητα. Α, και για όσους το σκέφτονται λόγω των καταστάσεων που ζούμε, είναι εμβολιασμένη με sputnik!
Υγεία σε όλους !

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
B
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ntaffy2, chris1955, Annapurna και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού