Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 83 10
Call-Girls 250340
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Ναταλι είναι ενα κορίτσι που δείχνει πιο μικρό εμφανισιακα από οτι ειναι, λόγω προσωπου και φωνής. Εχει εξαιρετικό σωμα με μεγαλο στηθος φυσικό (ετσι μου φανηκε τουλαχιστον) χωρις να ειναι πεσμενο για το μεγεθός του και πολύ καλες αναλογίες. Τα καλά όμως δεν σταματούν εδώ. Τρομερή διαθεση να σ ευχαριστήσει και να περασεις οσο καλύτερα γινεται. Αν εξαιρέεις οτι δεν δεχεται δακτυλιασμα ειναι πραγματικά άψογη. Δεν θα νίωσεις σε καμία στιγμή οτι εισαι με επαγγελαμτία αλλά το αντίθετο ισως με μια φοιτητρια διψασμενη για σεξ. Παρα πολύ καλό στοματικό χωρίς την χρήση χεριων και deep throat που θα ζηλευαν πολλές. Σε ξαφνιαζει αυτό το μιγμα παιδικότητας που βγαζει από τη μια και ταυτοχρονα μεγαλης εμπειρίας και τεχνικης στο σεξ που δίνει κατι ιδαιτερο στην συναντηση και ειναι άκρως καυλωτικό . Εφυγα λιγο απότομα γιατι μου ετυχε κατι απροοπτο με ενα τηλεφωνημα, όπότε θα κανω οπωσδηποτε κι αλλη συναντηση, γιατι σου δίνει την εντυπωση ότι εχει να αποκαλυψει πολλες κρυφές πτυχές.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 01, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ανώτερος
Εγγραφή:
23 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
52
Likes:
2.183
Πόντοι:
7.180
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, koukoskoukou, xontrosee και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Μαΐου, 2021
Ναι, αλλά εσείς που τη δοκιμάσατε δεν μας λέτε,λέγαν ότι έχει παχύνει σε σχέση με τις φωτογραφίες. Ισχύει ή όχι;
Β
βόρδελος
review reaction 1 hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1