Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 55 10
Call-Girls 160385
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Αναστασια (σημ. το πραγματικό της ονομα) ειναι μια περιπτωση γυναικας με ολη τη σημασια της λεξης που κατα την γνωμη μου εχει γεννηθεί για να ειναι κολ γκερλ. Αυτό, σε συνδυασμό ότι της βγαινει φυσικά και όχι σαν να ειναι ενα επαγγελματικό προγραμμα,απογειώνει την συναντηση. Κατ αρχήν η εμφνανιση. Αν εξαιρεσεις το ντύσιμο που δεν ηταν καθολου προκλητικο, μόλις βγηκαν τα ρουχα εμφανισθηκε ενα σωμα πολυ προκλητικό,ιδανικα ερωτικό κατα την γνώμη μου. Ωραιο σιλικονατο στήθος 3,5αρι ,καλη δουλεια, και σωμα σφιχτό χωρίς καθολου περιττα, με καμπύλες εκεί που πρεπει. Κάποιες φορές όμως το ωραιο σωμα δεν ανταποκρινεται σε αναλογη συμπεριφορά. Εδώ λοιπόν δεν ειναι έτσι, βαθεια γλωσσοφιλα , διαθεση και ενταση χωρίς ψεύτικες αττακες και υπερβολές. Μεσα σε αυτό το θερμό κλιμα, κατεβηκε σιγα -σιγα προς τα κατω για ενα εξαιρετικό στοματικό,το οποιο γρηγορα προσαρμοστηκε στα θέλω μου αφου καταλαβε τι μου αρεσει. Επομενο να ανταποδωσω κι ενώ γλύψιμο της δικής της περιοχής, οπου υγραινεται ευκολα και έτσι η κατασταση πηρε φωτιά . Η διείσδυση ήρθε φυσικά μετα από ολα αυτά και ηταν σε υψηλούς ρυθμούς γιατι η Αναστασια το ζει και θέλει να περασει κι αυτή καλά χωρίς ενδοιασμούς. Το τέλος δεν αργησε να έρθει με τα απο εντόνους ρυθμούς. Λίγη κουβεντουλα και ντουσακι στο ενδιάμεσο και ευκολα περάσαμε στο δεύτερο γύρο χωρίς καλα-καλα να το καταλαβουμε με μεγαλυτερη διαθεση. Πρωτα στα ορθια, και μετα σε διαφορα μέρη του δωματιου παντα απεναντι απο καθρεπτες ώστε να βλέπω αυτο το εκρηκτικό σωμα. Οταν τελειωσαμε, μου ειπε κατι που μου εκανε εντυπωση και ειπα ότι θα το αναφερω στην κριτική μου. Θα ήθελε λοιπόν να μην γραφουν μόνο κριτική οι πελατες για τα κοριτσια ,αλλά και οι κοπέλες για αυτούς. Ενδιαφερον θα είχε της ειπα, και αποχαιρετιστηκαμε με ενα ζεστό φιλί...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 30, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ανώτερος
Εγγραφή:
23 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
52
Likes:
2.183
Πόντοι:
7.180
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 roughfucker, Weruloa, doc_lin και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Μαΐου, 2021
Το 90% των κριτικών είναι από χρήστες που το 90% των κριτικών τους είναι για το συγκεκριμένο πρακτορείο των Αγγέλων !! Και οποίος κατάλαβε κατάλαβε !!
review reaction 1 25th, gnnakos, Gxamos και 1 ακόμα μέλος
11 Μαΐου, 2021
Φίλε "kousaros66" το πιάσαμε το υπονοούμενο σου ευχαριστούμε να είσαι καλά.
review reaction 1 koursaros66
11 Μαΐου, 2021
Συμφωνω,οι μισοι παιρνουν μονο το Yourangels και οι άλλοι μισοι μονο απο το Glamour!Το εχουν σε κακο να παρουν τηλέφωνο αλλο γραφειο....
review reaction 1 koursaros66
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3