Λεπτομέρειες αξιολόγησης

2.9 2 10
Γενική βαθμολογία
 
1.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
2.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
3.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Νομίζω ότι ακόμη και τα ονόματα που επιλέγουν μερικές κορασίδες για την σεξοδιαδρομική τους περίοδο μόνο τυχαίο δεν είναι, αλλά πηγάζει από κομπλεξικά βιώματα και πεποιθήσεις. Χαλβαλεδιάζοντας τα κοριτσόπουλα στις σελίδες των εν λόγω γραφείων, πετυχαίνω την Αριάνα όπου θέλει να δείξει Hi class woman με πολύ στυλάκι και υφάκι στις φωτογραφίες της. Αναπολώντας τότες που ερχόντουσαν τέτοιας κατηγορίας κορίτσια αποφασίζω να την επισκευθώ, αδιαφορώντας για την κριτική του φίλτατου παίχτη αλλά παίζοντας άμυνα πηγαίνοντας στο δικό της χώρο. Χτυπώ - Ανοίγει και δεν ξέρω ποιος τρόμαξε περισσότερο!!!
Κοντούλα με ένα εσώρουχο / μαγιό ολόσωμο, που μάλλον ξυπνήσαμε! Οι Φωτό και glamourous των ιστοσελίδων απλά δεν υπάρχει !! εκτός από το ποιο γραφείο την έφερε.. Αλλά πραγματικά δεν υπάρχει λέμε...!! Σπασίκλας

Δωμάτιο σκοτεινό, κρεβάτι τσαπατσούλικο, και αυτή ένα άβαφτο και απεριποίητο παπάκι με ύφος Άρειας φυλής , γιατί κάτι άλλο δεν έχει για την όποια ανωτερότητα θέλει να πιστεύει..

Έχοντας ήδη κάτσει στο κρεβάτι σαν κακομαθημένο παιδάκι που την ξεσήκωσα να ανοίξει την πόρτα και διέκοψα το παιχνίδι στο κινητό της, διακρίνω μια ακόμη αδιάφορη και ξινή κοπελίτσα που θα μας κάνει χάρη να μας πηδήξει εμάς τους κοινούς θνητούς..
Της λέω πολύ ευγενικά... αλλά σύντομα!!
Sorry I will not buy your service!! Νot worthy!! Καφές
Γουρλώνει τα μάτια, βγάζει νυχάκια και με στολίζει με επίθετα και ένα GO... και πάλι Ok Go!

Ρε τσατίλα που της πήρα το "γλυφιτζούρι μου" !!! που να το έβλεπε κιόλας!

Σo I Γκο.. Γκο.. !! Εμμμμ

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
ΜrKavlopoulos
Τιμημένος
Εγγραφή:
29 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
82
Likes:
3.658
Πόντοι:
13.610
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Γιώργος Παπ., Stavros(2), ButtLicker και 33 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Μαΐου, 2021
Καυλοπουλε και μονο που βλεπω οτι εγραψες κριτικη κλαιω χωρις να την εχω διαβασει Προσκύνημα
review reaction 1 review reaction 3 Stavros(2), hornyasfuck
09 Μαΐου, 2021
Μπορεί και αυτή να τρόμαξε με αυτό που είδε με το που άνοιξε η πόρτα γιαυτο να έβγαλε τετοια ξινίλα Χαμόγελο με γλώσσα Η εμπειρία μου μαζί της ήταν καπως διαφορετική από την δίκη σου σίγουρα την κοπελίτσα δεν την χαρακτηρίζεις ιέρεια του σεξ είναι λίγο μαγκωμένη και σοβαρή στην αρχή όμως όχι τόσο υπερβολικά όπως τα περιγράφεις
review reaction 1 gnnakos, hornyasfuck
09 Μαΐου, 2021
Καλησπέρα συναθλητή μου

Βάζεις 3 στο σώμα και 2 στο πρόσωπο

Δε διαφωνώ πως μπορεί η κοπέλα να έδειξε μια αδιάφορη βαριεστημένη εικόνα,αλλά εκτός από το ότι είναι κοντή,τί άλλο σε χάλασε πάνω της καθαρά στο θέμα της αντικειμενικής εμφάνισης?

Πόσο επεξεργασμένες θεωρείς τις φωτό?

Η κοπέλα πχ είναι πιο γεμάτη,το πρόσωπο αρκετά αλλοιωμένο?

Θα εκτιμούσα αν γινόσουν πιο συγκεκριμμένος

Σ ευχαριστώ
T
troubaman
review reaction 1 Johnny_Castle, hornyasfuck
09 Μαΐου, 2021
Σε βρίσκω πολύ σωστό. Τα χρήματα που ζητάνε πρέπει να τα αξίζουν. Καιρός να καταλάβουν ότι τη φανέλα την ιδρώνεις,
review reaction 1 Stavros(2), hornyasfuck
13 Σεπτεμβρίου, 2022
επρεπε να της εδειχνες τι εχανε να μιζεριαζε ακομα περισσοτερο!
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5