Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 19 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Συνάντησα την γλυκιά Aleksa σε Incall ραντεβού στο «νέο» ξενοδοχείο, επί της ανόδου, της Λ. Συγγρού.
Εκεί που είχε γίνει ένα από τα πρώτα καλά Corona Party στο Roof Garden και κάποιος μυαλό φυγόδικος – τελείως – τους το χάλασε…

Ώρα 04.00 και μετά από κατανάλωση μικρών (για τα δεδομένα μου) ποσοτήτων αλκοόλ.. Τόσο όσο να υπάρχει κέφι.
Στην ρεσεψιόν του ξενοδοχείου δεν ζητήθηκε Ταυτότητα , Εκκαθαριστικό Σημείωμα , Δήλωση Ενιαίου Φόρου Ιδιοκτησίας Ακινήτων ,
Τροποποιητικές ή Περιοδικές ΦΠΑ κλπ …που τον τελευταίο καιρό ζητούνται από «άλλα ξενοδοχεία».

Το μόνο που είχα από την πολύ γρήγορη και επεξηγηματική Call Operator ήταν ένα κωδικό όνομα «Περικλής» οπότε λέω, στον Νοτιοασιατικής καταγωγής Ρεσεψιονιστ (Πακιστάν), “Μυστικός Πράκτωρ Θ.Β.!” - ΚΩΔ. «Περικλής» !
Μάλιστα κύριε , μου απαντά , περάστε στον 2ο όροφο !

Θεέ μου , τι κάνει ο Έλληνας Άντρας 04.00π.μ. το πρωί, πληρώνοντας αδρά, για να ρίξει έναν “ξώφαλτσο” σε ένα από τα εκατοντάδες χιλιάδες κορίτσια του Ανατολικού Μπλόκ που όταν είναι στην χώρα τους, με τις παρέες τους, το κάνουν με τις ώρες Free Of Charge ακάποτο με όσους και όσες έχει το σαλόνι της βραδιάς, ανεξαρτήτως οικονομικού επιπέδου κλπ κλπ..

Όποιος όμως την νύχτα περπατεί πολλά ωραία στον δρόμο του θα βρει.. ! (και καθόλου κίνηση).

Ένα από αυτά κι η “μικρή” Aleksa (περί τα 26-27 την έκοψα).
Μέχρι τις 10 του Μάι θα την βρείτε εκεί στον προαναφερόμενο 2ο όροφο… και το πολύ όμορφο και ελαφρώς Ζεν δωμάτιό της.
Ζεν κι οι μουσικές που είχε βάλει να παίζουν από το κινητό της ρωτώντας με, επιπλέον , αν μου αρέσει η Electronica. Ναι , της απάντησα
κι εκείνη συνέχισε «το ξέρω» ..

C27 : What ? – How ?
Aleksa : I Saw you from my window hearing some loud House Music as you were parking your car !
C27 : Really ? Guess what , me too !

και σκάσαμε στο γέλιο.. αφού πράγματι , όπως στάθμευα , έριχνα μάτι ψιλά στα παράθυρα του ξενοδοχείου και οριακά την
πρόσεξα να κάνει το ίδιο (κοιτάζοντας προς τα κάτω).

Παρεμπιπτόντως , Αγγλικά , αν και η ίδια το αρνείται , μια χαρά (για να συνεννοηθείς, όχι για κοινοπραξία φροντιστήριο).

Εισερχόμενος στο δωμάτιο της φάνηκε πως οι στιγμές είχαν απεριόριστη χημεία αφού υπήρξε ατμόσφαιρα σαν να της είχα λείψει λόγω κάποιου ταξιδιού και μόλις είχα φτάσει από το αεροδρόμιο. Αστειευόμενοι μόνιμα και οι δύο , με αγκαλιές , χάδια και πολλά γέλια οδεύαμε προς το κρεβάτι… όπου ξεκίνησαν αμέτρητα φιλιά με το σύνολό τους να «συνοδεύεται» από την γλώσσα.

Τα ρούχα έφυγαν , κι ένα πολύ γρήγορο ντουζ ακολούθησε με τους δυο μαζί, πάλι, να κατευθυνόμαστε προς το κρεβάτι.

Το κορίτσι έχει καλή λευκή επιδερμίδα χωρίς σημάδια κλπ , καλοσχηματισμένο φυσικό μικρό στήθος, είναι ψιλή (περί το 1,75+) με τα
οπίσθια της στην θέση τους (όπως συνηθίζεται να λέγεται -εδώ στο Bou- ο πωπός, όταν δεν είναι τέλειος, αλλά πολύ καλός).
Η «ευαίσθητη περιοχή» είναι ανοιχτού , ελαφρώς σκουρόχρωμου , τύπου.

Το στοματικό επίμονο και καλό και η θέληση της , να σε ικανοποιήσει γενικά, επίσης.

Όλα τα παραπάνω συνοδεύονται από καλή οδοντοστοιχία , ναι λίγο περίεργη , αλλά τέλεια καθώς επίσης και η εν γένει υγιεινή του
στόματος με υπέροχα φυσικά σαρκώδη χείλη τόσο όσο πρέπει.

Στην Aleksa πας (και) για να φιλήσεις. …Χωρίς αύριο.
Μου είπε επίσης , ότι της αρέσει όταν κι ο παρτενέρ της να είναι στοματικά προσεγμένος.

Όλα κύλισαν σε ρυθμούς πολύ ρομαντικούς (φταίω κι εγώ αφού ήμουν κουρασμένος) αλλά δεν νομίζω κιόλας ότι ενδείκνυται για πορνοσταριλίκια στην “υπηρεσία” της.. Γιατί στο σπίτι τους ή τις διακοπές τους..? καλά.. κάνουν ότι να’ ναι..

Η Aleksa δεν πολύ ενδείκνυται για αρρώστους πιπινομοντελο πνίχτες και δη αυτούς που θέλουν πολύ δυνατές σεξουαλικές υπηρεσίες. Χωρίς αυτό όμως να αποτελεί και κανόνα. (Δεν μαθαίνουμε έναν άνθρωπο με την πρώτη.. ποτέ..)

Είναι όμως Ψυχή και Σώματι , Ανεπανάληπτα , γλυκιά και πολύ δοτική αρκεί να της δώσεις με ευγένεια τον ρυθμό , να είσαι χαμογελαστός
στην αύρα σου και κύριος.

Η Aleksa είναι μέσα στις 5-7 ιστορίες που αν στα 50 CG’s κάποιος σε ρωτήσει , θα αφηγείσαι δια την μοναδικότητά της.

Η Aleksa ήταν η πιο σύντομη καλή σχέση της ζωής μου.

Thanks a lot my hourly Girlfriend !

p.s. : Our “Sound Track” - - Crazy P. / Changes (Mario Basanov Remix)

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 29, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Constantinos27
Ανώτερος
Εγγραφή:
13 Μαρ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
4.172
Πόντοι:
5.391
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 trikimia, HoneyVoskos, houdin και 30 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού