Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 42 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Τι θα δεις :
Ένα απίστευτα ομορφο αδυνατο μοντελε κοριτσάκι .
Κοντό ξανθό μαλλι , χαμογελαστό κ λίγο αγχωμένο στην αρχή μέχρι να χαλαρώσει κ να αισθανθεί ότι είσαι οκ τύπος .
Σωμα ; Ίσως το σωμα που θέλω να βλεπω σχεδόν πάντα όταν κλείνω ραντεβού . Το στεγνό , το αδυνατο , το μοντελε , το τουρλωτό κωλαρακι , το περήφανο στηθος .
Χαρακτήρας : έξυπνη , ώριμη για την ηλικία της κ υποστηρίζει τη γνώμη της .
Τι δεν θα παρεις :
Το τρελο σεξ με σκηνοθεσία τσίρκου με ακροβάτες , αεροπλανικά , φωτιές , περιστέρια , λαγούς ξέχασε το .
Εξαφάνιση όμως έχει το προγραμμα κ δεν είναι καθόλου προγραμμα τσίρκου .
Η μικρη μου τον εξαφάνισε κ μάλιστα έκανε κ γενναία προσπάθεια να στο 90’ για να κάνω επέκταση του ραντεβού καθώς είχε αναψοκοκκινισμένο υφος κ γούσταρε μαλλον τη μουτσούνα μου .
Δεν υπήρχε όμως χρόνος .
Αμήχανη στιγμή ? Καμία όλα νορμαλ ,
κάνουμε τη δουλεια μας κ οι 2 κ φευγουμε .
Αν η Sandra παραμείνει στο χώρο θα ηθελα να τη ξαναδω σαν ανεξάρτητη κ πιο έμπειρη στα του προγράμματος .
Μελανή στιγμή ?
Φεύγωντας θυμήθηκα μια ανεξάρτητη που την ελεγαν Ναγια κ που ίσως πολλοί θυμούνται πριν λίγα χρόνια ...
Η ναγια λοιπόν ρώταγε κ ελεγε ... πάω στο μπάνιο τι προτίμηση έχεις να φοραω όταν βγω , τι σου αρεσει να σου κάνω κ πως θες να τον πάμε τον αγώνα ? Στο φουλ η στο ρελαντί κ οπως βγει ?
Τι θέλω να πω ? Αν η Sandra στο μέλλον γίνει ανεξάρτητη κ πιασει το νόημα του πελάτη ίσως να φτάσει κ κορυφή .
Μια Sandra με υπηρεσίες ναγιας θα είναι ο απίστευτος συνδυασμος . Καλή Ανάσταση σε όλους κ υγεία .

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 20, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
feragamo
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
31 Οκτ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
99
Likes:
25.620
Πόντοι:
26.236
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras, TOMCRUISE, olddog και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Μαΐου, 2021
Ευχαριστώ πολύ για τη κριτική σου! Ουάου καρδιές! με βοηθάει να γίνομαι καλύτερη και να καταλαβαίνω τι ζητάει ο κάθε πελάτης, περισσότερο Χαμόγελο παρόλα αυτά να ξέρεις πως σαν ανεξάρτητη δεν θα δουλέψω ποτε, όσο είμαι ενεργή θα με βρίσκεις εδώ, καλή συνέχεια Σημάδι φιλιού
review reaction 1 Makis99
01 Μαΐου, 2021
Το κορίτσι έχει σοβαρό κόφτη.
Πρέπει να μοιάσει σε Αλινα glamour η Λιλα από το πρακτορείο της.
Μέχρι τότε απλά πληρώνουμε εμφάνιση μόνο.
01 Μαΐου, 2021
Η Νάγια είναι Legendary ρε μεγάλε, πέρα από υπερμουνο είχε διάθεση στο 200 , 0 τουπε και IQ στο θεό. Απ'οτι διαβάζω για αυτό το κορμάκι δεν δείχνει να έχει τέτοιες βλέψεις.
review reaction 1 james034
02 Μαΐου, 2021
Πωωωω ρε φίλε τι μου θύμησες βραδιάτικα!!!! Νάγια... τι απίστευτα γαμήσια έχω κάνει με αυτή τη μουνάρα!!!
Είσαι ΚΑΚΟΥΡΓΟΣ ΜΟΥ ΕΒΓΑΛΕΣ ΤΟΝ ΚΩΛΟ ΕΞΩ !!!! Έτσι μου έλεγε!!!!
review reaction 1 Tool-4-U
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4