Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 24 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κιόμως, υπάρχουν ρωσίδια, με τσοντοπέρασμα μάλιστα, τα οποία δεν έχουν τατουάζ, δεν είναι τίγκα στις σιλικόνες, δεν έχουν νυχάρες, δεν φέρουν χιλιάδες τουρκόχρυσα δαχτυλίδια, κολιέ και βραχιόλια και δεν φορούν όλο το ουράνιο τόξο από χρώματα σε κάθε έξοδό τους. Ανταυτού, ένα ζευγάρι κλασσικά μαύρα παμπς, στενό παντελόνι, λευκό πουκάμισο, μαύρο δερμάτινο ζακέτ μεσάτο, μαλλί φυσικό που μοσχοβολούσε, ελάχιστο σοβά στο πρόσωπο, γαλλικό νύχι. Ήρεμη, απλή και εκλεπτική γοητεία χωρίς τυμπανοκρουσίες και με ένα τατς δυτικού κυριλέ αντικομφορτισμού. Θα μου πείτε, ρε μεγάλε, call girl κάλεσες όχι την συμμαθήτριά σου να πάτε στο μέγαρο. Συμφωνώ, για αυτό και η έκπληξη! Όσοι πιστεύετε ότι επειδή έχει κάνει πέρασμα από την πρωτεύουσα αλλά και συμπρωτεύουσα της τσόντας στην Ευρώπη (όσοι δεν ξέρετε ποια είναι, είστε σε λάθος φόρουμ), θα σας κάνει παπάδες και αεροπλανικά στο γαμήσι, ξεχάστε το. Η γκόμενα είναι τζι εφ η καθαρό, σε βαθμό να πεις με δόση υπερβολής ότι είναι νωχελική. Μουσκεύει πάντως, ανάσες είχαμε και ξεσηκώματα, αλλά όλα σε επίπεδο ρομαντισμού, οπότε όπως πρανέφερα, ξεχάστε ότι έχετε δει σε τσόντες με διπλα πενετρέησον κλπ. Επανάληψη ίσως, όταν ανοίξει το μέγαρο, καθώς ξέρει πολλά από μουσική και που ξέρεις, μπορεί υπό άλλες συνθήκες να βγάλει την τίγρη από μέσα της. Δεν νομίζω, αλλά η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Jack Skellington
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
29 Ιαν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
242
Likes:
22.338
Πόντοι:
31.628
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Annapurna, TOMCRUISE, alpula και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού