Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 9 10
Call-Girls 23710
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Καμίλ έφτασε στην ώρα της, κάζουαλ ντυμένη, απλά και διακριτικά, ίχνος μακιγιάζ δεν είχε , καλύτερα για μένα.
βγάλτε την λάμψη των φωτό και θα δείτε ένα μελαχρινάκι με μακρυά μαλλιά , προσωπάκι όμορφο με ασιατικά χαρακτηριστικά, ύψος και κιλά όσο λέει, όμορφη παρουσία σίγουρα.
Χαιρετούρες και αρχίσαμε τα φιλιά με την άφιξη της. Γλωσσίτσα ενεργή. Χαϊδευτήκαμε αλλά μου ζήτησε ντουζ .
επέστρεψε με ένα δαντελωτό κορμάκι , κορμί καλό , κωλαράκι στην θέση του, στηθάκια επεξεργασμένα όπως και τα πάνω χειλάκια της .
Είχα βγάλει κρασί για να υγράνουμε τον λάρυγγα μας αλλά δεν πρόλαβα, όρμησε η γυναίκα, άρχισε τα φιλιά και να με γδύνει, κάγκελο ! κατέβηκε και τον πήρε στο στόμα , πιπούλα με λίγο χεράκι αλλά πολύ γλώσσα, περιφερειακά δεν είχαμε. Αυτά τα ματάκια να σε κοιτούν καθώς σου κάνει πιπούλα.....
Περάσαμε στο δωμάτιο και συνεχίσαμε πιπούλα που εξελίχθηκε σε 69. Χειλάκια μεγάλα , δακτυλάκι δεν δοκίμασα γιατί είχα διαβάσει ότι δεν θέλει.
Προφυλακτικούλι, τζελάκι εάν και μου φάνηκε πως είχε υγρανθεί και βουτιά. Στενούλι το κορίτσι μας. Καλή αίσθηση παρά το φρουί ζελέ.
Αλλάξαμε τρεις στάσεις με τελείωμα στα στηθάκια της, τα οποία είναι κομμάτι σκληρά αλλά με ωραία ρόγα.
ντουζάκι , κρασί και χαζοκουβέντα.
στο παραείκοσι είμαστε και πάμε για σπατουλιάρισμα , προφυλακτικό , στα 4.
Η φάση όλη ήταν αγαπησιάρικη . Καλή παρουσία και ευχάριστη παρουσία

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 26, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
gpd
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
22 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
329
Likes:
26.149
Πόντοι:
33.779
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 Elganador, TOMCRUISE, elpotero και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού