Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 31 10
Call-Girls 32406
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Είδα στις φωτογραφίες αυτή την στιλάτη γυναίκα οι κριτικές δεν ήταν κακές και είπα να δοκιμάσω... Η κοπέλα στην ώρα της με μια χαρά ντύσιμο αλλά πολύ έντονο έως ψιλό σκύλε μακιγιάζ (συγνώμη για την έκφραση αλλά ο φίλος από κάτω είχε δίκιο σχεδόν δεν την γνώρισα)... Έλεος ρε κοπελιά... Οκ.... Αν το γουστάρει αυτή ..φιλακι για αρχή και βουρ για μοανακι... Όταν βγήκε με μαύρα εσώρουχα είδα μια πολύ ωραία γυναίκα.... γυναίκα όχι κορίτσακι.... με αρκετά καλό κορμί και απίστευτα απαλή επιδερμίδα... Στην πιπα λόγο εμφάνισης και ηλικίας περίμενα περισσότερα αλλά με λίγες οδηγίες και απαγόρευση χεριού βελτιώθηκε κατά πολύ!!! Στην δική μου περιποίηση γούσταρε αρκετά ... Στον αγώνα ένας γύρος έλαβε χώρα με κατάθεση στην αρκετά ωραία κωλαρα της που ήταν και το χαι λάιτ της συνεδρίας... Στα 4....για πολύ ζόρισμα δεν την κόβω... Τέλος Περίμενα πιο πολλά.... ίσως με είχαν φτιάξει οι φωτογραφίες ίσως ήμουν εγώ κάπως ίσως δεν είναι είχαμε την τέλια χημεία.... Πέρασα απλά ωραία μεν... Αλλά για Επανάληψη απο εμένα δεν...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
nikos708
Ανώτατος
Εγγραφή:
13 Φεβ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
131
Likes:
7.005
Πόντοι:
17.576
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, gnnakos, THV και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού