Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 7 10
Call-Girls 17950
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Παίρνοντας τηλέφωνο στο γραφείο έχοντας στόχο κάποια άλλη κοπέλα,το γραφείο μου πρότεινε την Έυα.
Έχω κάνει της κατάλληλες προετοιμασίες και περιμένω το μωρό στον χώρο μου.Ακριβέστατη στο ραντεβού,χτυπάει το κουδούνι ανοίγω και διακρίνω ενα όμορφο petit αισθησιακό κορίτσι με ένα μάυρο κολάν που έγραφε ωραία επάνω της,και ένα κολλητό μπλουζάκι που τόνιζε τα στήθη της.Την καλωσορίζω,μου χαμογελάει και με φιλάει στο στόμα με γλώσσαΈρωταςΈρωταςΈρωτας.
Ενώ πίνουμε ποτάκι με αρχίζει σε κάτι παθιασμένα γλωσσόφιλαΑγγελούδιΑγγελούδιΑγγελούδιΑγγελούδι ενώ εγω την έγδυνα παράλληλα.Το κορίτσι σου βγάζει πολύ γλύψιμο,όπως και έκανα βεβαίωςΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο Αρχίζω το γλύψιμο απο λαιμό και κατεβαίνω σιγά σιγά προς τα κάτω,όταν έφτασα στο ροζουλί μουνάκι της κόλλησα,μοσχοβόλαγε,υγρό και ζουμερό,ίσως τα 30 λεπτά τα έφαγα σε γλύψιμοΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα είναι από τα αιδοία που δεν ξεκολάς.Το απολάμβανε με αισθησιακά επιφωνήματα και αρκετά μυρωδάτα υγρά,όσα και να ήπια η στάμπα έμεινε στον καναπέΝαι!Ναι!Ναι!Ναι!Το στοματικό της πολύ καλο αργό και ερεθιστικό,δύο στάσεις σέξ με σφυροκόπημα δυνατό που δεν διαμαρτυρήθηκε,αφαίρεση προφυλακτικού και τελείωμα στο στόμαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα μέ στράγγιξε κανονικά ΑγγελούδιΑγγελούδιΑγγελούδι.Δέυτερος γύρος δεν υπήρχε,δε μετάνιωσα που την έγλυφα μισή ώραΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα
Μια πολύ καλή συνάντηση,το κορίτσι το έχει,ευχάριστη σαν χαρακτήρας και αρκετά όμορφη για τα γούστα τα δικά μου.Σίγουρα θα ξανατιμηθεί σύντομα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 15, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
170€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
sinatra7
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
10 Ιαν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
1.057
Πόντοι:
371
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 OUROBOROS, alpula, Annapurna και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Απριλίου, 2021
εισαι βεβαιος οτι δεν της αρεσει το γλυψιμο στο νινι? οι προηγουμενοι εγραψαν αλλα
7
78FOIVOS
review reaction 1 sinatra7
23 Απριλίου, 2021
Εσυ τυπε δεν παρφουμαριστικες πριν την υποδοχη?
review reaction 1 sinatra7
23 Απριλίου, 2021
Φίλτατε 78FOIVOS αν διαβάσεις καλύτερα την κριτική μου,λέω αυτό ακριβώς πως το απολάμβανε γι αυτο και ασχολήθηκα 30 λεπτάΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα
review reaction 1 hornyasfuck
23 Απριλίου, 2021
γραψτε λαθος παιδια , ειχα το νου μου αλλου, διαβασα κριτικη απο αλλο link
7
78FOIVOS
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, sinatra7
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4