Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 3 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Το μακρινό 1913 - 1914 από τη Βόρειο Ελλάδα μέρος πληθυσμού (μικρό σχετικά σε αριθμό) άφησε τα πάτρια εδάφη και πήρε το δρόμο για τη Σερβία όπως και για άλλες χώρες.
Κάποιοι συγγενείς βρέθηκαν εκεί (στη Σερβία) και κάνοντας μια καινούργια αρχή φτιάξαν οικογένειες.
Επί του προκειμένου, ο αδεφός του προπάππου μου παντρεύτηκε όμορφη Σέρβα και απέκτεισε μία κόρη η οποία με τη σειρά της όταν με το καλό έγινε μητέρα απέκτεισε μία κόρη και ένα γιό.
Ο γιός δεν μας ενδιαφέρει οπότε ας επικεντρωθούμε στη κόρη, η οποία όταν εγώ ήμουν μειράκιο επισκέφθηκε τη Θεσσαλονίκη.
Αυτή ήδη νεαρή κοπέλα, εκθαμβωτικής ομορφιάς. Τότε για πρώτη φορά γνώρισα από κοντά την ομορφιά που έχουν αυτές οι γυναίκες. Πανέμορφη, αρχοντική, περήφανη, μορφωμένη και με μιά μικρή δόση υπεροψίας ή τουλάχιστον εγω σε εκείνη την ηλικία έτσι το είδα.
Απωθυμένο μεγάλο η ξαδέρφη γιατί πρώτον εγώ το μόνο που γαμούσα τότε ήτο η χούφτα μου και δεύτερο τα ταμπού της εποχής περιόριζαν τις βλέψεις των νέων εκτός συγγενικού περιβάλλοντος.
Δεν τη ξανάδα από τότε αν και κρατήσαμε κάποιους τυπικούς χαιρετισμούς "μιά στα τόσα".
Όμως, οι αλήθειες πρέπει να λέγονται η ξαδέρφη μου είχε μείνει αποθυμένο μιας και δε τη γάμησα ποτέ.
Τώρα θα μου πείτε και με το δίκιο σας, τι στο πούτσο σας νοιάζουν όλα τα παραπάνω.
Οι κριτικές είναι ένα μέσο λύτρωσης, αφού για εξομολόγηση με τόσα που μας βαραίνουν δύσκολα να πάμε, είναι ένας τρόπος να τα βγάζουμε από μέσα μας.
Επιπλέον, η Amber έχει όλα αυτά τα χαρακτηριστικά που προανέφερα. Τυπική Σέρβα, πανέμορφη, αρχοντική, μορφωμένη και με μια μικρή δόση υπεροψίας στο βλέμμα της.
Νομίζω ότι στο δρόμο δεν υπάρχει ούτε ένα αρσενικό που δε θα γυρίσει να τη κοιτάξει. Αν είχε και λίγο ύψος παραπάνω θα ήταν το τέλειο (τουλαχιστον για μένα) μιλάμε για πραγματικά υπερμούναρο.
Έχει πειράξει λίγο τα χείλια της και η αίσθηση όταν την φιλάς δεν είναι 100% real αλλά είναι minor detail μπροστά σε αυτό που αντικρίζεις.
Είναι κουμπωμένη, πρέπει να τη ξεκλειδώσεις όμως ακόμη και τότε κρατιέται. Γαμιέται όμορφα όμως μόνο σε χαμηλές στροφές. Δεν αφήνει δάχτυλα. Δεν είναι γεννημένη για πουτάνα και φαίνεται 100% αυτό ακριβώς.
Δίνει γλωσσόφιλα όμως μόνο μετά το ζέσταμα και νομίζω πως θα στα δώσει μόνο αν της φερθείς καλά, τη κάνεις να νοιώσει οικία.
Μορφωμένη κοπέλα, καλά αγγλικά, συζητηση πολύ άνετη. Ιδανική γυναίκα για συνοδεία και day out.
Συμπέρασμα αναλόγως από ποιά γωνία θα το δεις. H Amber είναι μια εκθαμβωτική γυναίκα η οποία κινείται κάπου σχεδόν στο GFE. Δεν είναι κομοδίνο, ίσα ίσα γαμιέται όμορφα αλλά με τους δικούς της ρυθμούς.
Δεν θα σου δοθεί έτσι ώστε να πεις ότι, έστω, θα πάρεις αγκαλίτσες και χαδάκια όποτε και όταν τα θες.
Άχυστος δε θα φύγεις όμως αν θέλεις ελάχιστα παραπάνω από μια γυναίκα τότε δεν νομίζω να τα πάρεις από τη Amber.
Μια καθαρόαιμη Σέρβα με όλα τα χαρακτηριστικά της, τα καλά της και τα άσχημα της.
Νομίζω πως αυτές οι γυναίκες (τουλάχιστον η πλειοψηφία τους) δεν μπορούν να γίνουν εταίρες λόγω ιδιοσυγκρασίας. Υπάρχουν φυσικά πάντα και οι φωτεινές εξερέσεις μόνον που η Amber δεν είναι μια τέτοια εξαίρεση.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 21, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Διαγραμμένο μέλος 163859
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
24 Απρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
67
Likes:
10.458
Πόντοι:
24.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 linear, Elganador, delipas και 46 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Απριλίου, 2021
φίλε μου πολύ ωραία κριτική. Σε νιώθω και για το απωθημένο, είχα παρόμοιο με δεύτερη ξαδέρφη. Η κοπέλα όνως δείχνει πανέμορφη αλλά εντέλει πιο σημαντικό για μένα πια είναι η κοπέλα να σου δίνεται σαν να είναι ερωτευμένη μαζί σου. Βέβαια ο καθένας έχει τα δικά του κριτήρια.
review reaction 1 hornyasfuck, neomelos1, Karelis69
22 Απριλίου, 2021
Φίλε Ιβάν Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου για αυτό και αν δεις η βαθμολογία μου για τη συμμετοχή και για την overall απόδοση της ήταν πέντε
review reaction 1 hornyasfuck, IvanTheGreat, mallias20
23 Απριλίου, 2021
Ωραία κριτική φίλε μου συμφωνώ απόλυτα μαζί σου και νίωθω οτι νιώθεις και εσύ.Η πρώτη Σέρβα που είχα γνωρίσει ήταν μια γκόμενα του θείου μου το μακρινό 1984 πιτσιρικάς άβγαλτος μου είχε πέσει το σαγώνι απο την εκπληκτική ομορφιά της καλά να είναι όπου είναι "Βίκυ"!!!
review reaction 1 hornyasfuck, Karelis69
23 Απριλίου, 2021
Γυναικάρα οντως
review reaction 1 Karelis69
23 Απριλίου, 2021
Βγάλε τα εσώψυχα σου μυστη, εδώ ειναι και ψυχαναλυτηριο εκτός από πορνοκαταλογος.
Στα της κοπέλας, εκτιμώ ότι έχει πειράξει ζυγωματικά κ μύτη εκτός από χείλη. Για βυζι δεν μας είπες, ειναι πλαστικό;
review reaction 1 Karelis69
23 Απριλίου, 2021
Ώστε είσθε κομμουνιστής;;;!!!
Γνωστή παλαιόθεν η εν λόγω εργαζομένη καίτοι υπό άλλο alias. Παλαιότερον βεβαίως δεν έδινε ούτε ασπασμούς, τονίζοντας ότι τους διατηρεί δια το boy friend της.
Κοινώς την πεπατήκατε και εμμέσως το ομολογείτε. Get well! Πλατύ χαμόγελο
review reaction 3 review reaction 1 Annapurna, Karelis69
23 Απριλίου, 2021
Ωραία κριτική φίλε Karelia!
review reaction 1 Karelis69
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7