Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 10 10
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Την Αλινα εχω ηδη προλαβει να την δω 2 φορες...αυτο τα λεει ολα για εμενα..αλλα θα συνεχισω..την κριτικη. :)
Συναντηση στον χωρο της 2ωρο μεσημερακι..
Η κοπελα petit ,πανεμορφο μουτρακι,μαυρισμενη ..και γλυκα.ματια απιστευτα,μαλλια τελεια καστανο σκουρο οι φωτο ακριβεις...και ειναι χαμογελαστη απο κοντα..σε φωτο ειναι "λιγο προκλητικη" αλλα οι φωτος βγαζουν μια προκληση ετσι πρεπει... το κοριτσι ειναι πεντακαθαρο..Απιστευτο δερματακι και μινιον κωλαρακι...ποιημα αψεγαδιαστο...
Συμφωνω με τον φιλο παρακατω, ειναι για πολυ γλυψιμο το κοριτσι .
Δεν ειναι για αγριαδες οχι δαχτυλα- παρα μονο αισθησιακες κινησεις σιγα σιγα... το κοριτσι ,ειναι gf αλλα το ζει ..αφηνεται στις αισθησεις...ειναι μικρη ,φαινεται νεα στο χωρο μαλλον ειναι αλλα ειναι ερωτικη αυτη την λεξη εψαχνα....
Πιπα αρκετα καλη ,αισθησιακη και χωρις χερια και χωρις δοντια... απιστευτο χαμογελο btw...
Στο σεξ σε διαφορες ,αρκετες- θα ελεγα στασεις ειχαμε κ χρονο..η φαση ειναι εισαι με το κοριτσι σου..που ειναι πανεμορφο,κατεχει κ την τεχνη του σεξ...ε τι αλλο να ζητησεις...αντε να το βρεις ευκολα αυτο..αλλα για αυτο πληρωνουμε....πιασαμε κ κουβεντουλα...καταλαβα οτι δεν το βλεπει για πολυ το θεμα.αλλα δεν ειναι με τιποτα ξενερωτη η κομοδινο....ισως κ να μην ξαναελθει...θα δειξει..ελπιζω να ξαναερθει..φευγει σε 10 ημερες....
Εγω θα την ξαναδω..οποτε κανω ξεκαθαρη την θεση μου:) αν μ αρεσε η οχι....χωριο που φαινεται λεει η παροιμια
..... την προηγ ημερα την ειχα παρει κ duo με την Amber..γυναικαρα επισης..λιγο αλλη φαση,πιο συγκρατημενη...αλλα θα τα πουμε και για το κοριτσι αυτο..see you all around.. υγ το γραφειο κατι παραπανω απο εκπληκτικο....

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 21, 2021
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
320€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Anatolian
Σπουδαίος
Εγγραφή:
2 Ιουν 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
2.285
Πόντοι:
2.471
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 alpula, kwstasxat, nsbowler και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Απριλίου, 2021
Alina + Amber = παράδεισος ... Ουάου καρδιές!
Το Σάββατο την έχω κλείσει δίωρο. Ματάκι
Έτσι!
review reaction 1 @.Dod0s, andronikos3, hornyasfuck και 1 ακόμα μέλος
22 Απριλίου, 2021
Ε ναι σε αυτη την περιπτωση το 2ωρο ειναι must με λιγο ανεση..παραπανω.. αν μπορει να το κανει καποιος εννοειται δεν χανεται. Το duo οντως παραδεισος αλλη αισθηση... .. Εκπληξη τα κοριτσια παντως...εσκασαν ξαφνικα δεν ειχαν ξαναελθει.. Καλη εκπληξη... Να γινουν κ αλλες...
review reaction 1 review reaction 2 @.Dod0s, Annapurna
22 Απριλίου, 2021
Τις πήρα και τις 2 ξεχωριστά και το σκέφτομαι για ντουο γράψε μια κριτική για Amber Alina μαζί να ξέρουμε και εμείς που ενδιαφερόμαστε.
review reaction 1 @.Dod0s, OUROBOROS, Annapurna
22 Απριλίου, 2021
Αυτές οι Σέρβες σε πεθαίνουν ,είναι οι ωραιότερες γυναίκες κατ'εμέ στην ευρώπη .
review reaction 1 @.Dod0s, OUROBOROS, Annapurna
22 Απριλίου, 2021
Θα προσπαθησω να γραψω κριτικη γiα το duo. Πολυ συντομα θα ελεγα δεν γινεται να το μετανιωσει καποιος αν παρει αυτο το duo. Ποσο μαλλον αν τις γνωριζεις ηδη ατομικα... Πολυ καλη χημεια κ παιχνιδακι...εικονα παραδεισος οπως ειπε κ ο φιλος... δεν θα μεινουν πολυ κ δυσκολα να τις βρεις κ τις 2 μαζι οποτε οτι γινει θα γινει την Μ. Εβδομαδα.. Μεχρι ΣΚ μου ειπε το γραφειο ειναι φουλ.ιδθως η Αλινα.ε ειναι κατι διαφορετικο απο τα κοριτσια Ρωσοουκρανια... Χρειαζεται η εναλλαγη..αυτη. See u.
review reaction 1 adon013, @.Dod0s, Annapurna
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5