Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 19 10
Call-Girls 29430
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Λοιπόν φίλοι μου συναγωνιστές δεν άντεξα για μια ακόμη φορά μιας και ο μητσάρας διαμαρτύρονταν έντονος για ένα Τουρ από τις καινούργιες αφίξεις έτσι λόγο τελευταίας στιγμής οι άγγελοι μου πρότειναν την Τέα ανεπιφύλακτα για να το λένε κάτι θα ξέρουν από τις φωτός δεν ξετρελάθηκα και πολύ άλλα το κάλο ήταν ότι είχε κορμί λαμπάδα μόνο ένα μικρο ενδοιασμό είχα για το βυζί και την ηλικία της είπα δεν έχω να χάσω τίποτα και έτσι κλείσαμε το ραντεβουδάκι μας στο αγαπημένο μου Πόρνο ξενοδοχείο. Όταν έφτασα εκεί που παρφουμαριζόμουν χτυπάει η πόρτα καλά λέω πέταξε για το τόσο γρήγορη ανταπόκριση μιλάμεΧαχαχα!Χαχαχα! με το που ανοίγω βλέπω μια κορασίδα με ένα μαύρο σακάκι και ένα μαύρο παντελόνι με γόβες όπου από μέσα φαίνονταν το ολόσωμο μαύρο κορμάκι στην αρχή ήταν λίγο αμήχανη και μου δίνει δυο πεταχτά φιλάκια για καλωσόρισμα λέω τι ειναι αυτά και την άρπαξα κατευθείαν στα γλωσσά φίλα όπου ανταποκρίθηκε κατευθείαν μου λέει να πάει για μ πανάκι να φρεσκαριστεί από αγγλικά δεν το έχει καθόλου αλλά το προσπαθεί πολύ αφου μου ζητούσε συγνώμη που δεν το έχει καθόλου τις λέω δεν πειράζει θα μιλήσουμε την γλώσσα του έρωτα η οποία ειναι άκρως επικοινωνιακήΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςΚατσικογάμης. Αφού βγήκε από το μπάνιο με το ολόσωμο κορμάκι και γδύνοντας την φανερώνεται ένα κορμί λαμπάδα φαινόταν ότι η γκόμενα έκανε χορό μα τι χορό από αυτούς στους στύλους όσο για το βυζί βγήκα αληθινός Α+ αλλά δεν με χάλασε καθόλου και ριχνόμαστε κατευθείαν στο σεξ παιδιά η γκόμενα με έβαλε κάτω στις στάσεις από ευλυγισία εδώ να δεις πόδια μέχρι το κεφάλι και παραπέρα, σπαγγάτο του θανατά αφου σε μια φάση νόμιζα ότι θα σπάσει από το πολύ τράβηγμα άλλα μάλλον ο αγύμναστος ήμουν εγώ μπροστά της Πίπα βαθιά αισθησιακή γλύψιμο στο αιδοιο της όπου υγράνθηκε και έχυσε κατευθείαν σκουφώνω τον μητσάρα χωρίς να χάνω χρόνο και τελείωμα στο υγρό κατακόκκινο μουνάκι της κάπως έτσι τελείωσε ο πρώτος γύρος λέω ας πάμε και για τον δεύτερο μ πανάκι και από τους δυο μας και κατευθείαν βουρ στον πατσά αρχίζει να μου κάνει ένα αισθησιακό μασάζ κι για να χαλαρώσω οι οποία μου το πρότεινε η ίδια εντάξει δεν άντεξα και στο πεντάλεπτο την αρπάζω στα γλωσσά φίλα και ένα γλύψιμο στο μουνάκι της όπου έχυσε κατευθείαν ούτε αεροπλάνο να ήταν για τόσο γρήγορα μιλάμε όπου από την δικιά της μεριά πήρε τον μητσάρα σε οποία στάση και να βρισκόταν είπαμε ευλυγισία στο φουλ βάζω τον σκούφο πάλι και δω στου πάνω κάτω, αριστερά δεξιά, πίσω μπρος μα που να έρθω η γκόμενα με είχε βγάλει εκτός αγώνα πρώτη φορά μου συμβαίνει συνήθως άλλα η γκόμενα δεν πτοήθηκε αφου και πέρας του χρόνου έκατσε και παραπάνω για να με ευχαριστήσει και να έρθω ο μητσάρας ήταν ήδη Off. Λοιπόν έχουμε και λέμε η γκόμενα συστήνεται ανεπιφύλακτα για πολύ γυμνασμένους τύπους με πολλές αντοχές αφου είπα ότι θα αρχίσω Γιόγκα μετά από αυτό μπας και φτάσω το επίπεδο Χαμόγελο με γλώσσαΧαμόγελο με γλώσσαΧαμόγελο με γλώσσα της απλά να επισημάνω ότι έχει και ένα κώλο σαν αχλάδι όπου με τρέλανε αυτά από εμένα ελπίζω να βοήθησα στην επόμενη επιλογή σας Καλό σας βράδυ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 21, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, mixalis mixoy, alpula και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Απριλίου, 2021
Φίλτατε ,

Αφού διάβασα την αναφορά σας (ως φαίνεται κιόλας) , απλά σας επισημαίνω ότι θα ήταν πιο ευχάριστη

και ευανάγνωστη , ήτοι όχι κουραστική , αν μεταξύ των παραγράφων αφήνατε τουλάχιστον μία γραμμή

κενή καθώς επίσης και αν χρησιμοποιούσατε κάποια σημεία στίξεως

(Τελείες & κάποια κόμματα - ...όπου απαιτούνται.) .
review reaction 1 mysterious, hornyasfuck, piko
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1