Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.8 4 10
Call-Girls 13348
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Λοιπόν φίλοι μου το Πιπίνι το είχα βάλει στο μάτι και το λιγουρευόμουν από την στιγμή που ήρθε και για αυτό προνόησα να κλείσω το ραντεβουδάκι μια μέρα πριν πέσει σε βαθιά νερά και το κατασπαράξουν οι καρχαρίες τουλάχιστον να προλάβω πριν αρχίσει να κουράζεται έτσι λοιπόν πάω στο ξενοδοχείο του έρωτα για να προετοιμαστώ, αρχίζω να παρφουμαρίζομαι και φαντασιωνόμουν παράλληλα το τι θα τις κάνω αφου από τις φώτο σε προδιαθέτει για τρελό πορνό πάρτι εκεί που έχω χαλαρώσει στο κρεβάτι περιμένοντας την παίρνοντας τις κατάλληλες αναπνοές Πλατύ χαμόγελοΠλατύ χαμόγελο με το που ανοίγω την πόρτα του δωματίου αντικρίζω ένα ωραίων πλάσμα ντυμένο με ένα καφέ φορεματάκι από τα οποία εξείχαν τα στρογγυλά βυζό μπάλα της πάνω σε τακούνια, δεν προλαβαίνω να συστηθούμε και αρπαζόμαστε σε κάτι γλωσσά φίλα λες και είχαμε να συναντηθούμε με την γκόμενα μου εδώ και πολύ καιρό και οι καύλες είχαν χτυπήσει κόκκινο με το που αρχίζω να την γδύνω οι γκόμενα μέσα από το φόρεμα δεν φορούσε τίποτα μόνο το στριγκά κι της και αυτό ένα κορδόνι το οποίο διέσχιζε την θεϊκή τουρλωτή κωλαρά και πέφτουμε και οι δυο γυμνοί στο κρεβάτι για τρελό παθιασμένο άγριο σεξ τουλάχιστον είχε έρθει μπανιαρισμένη στρουμπουλό σώμα χωρίς ίχνος κυτταρίτιδας άπλα κάποιες αχνές ραγάδες στα μπούτια λόγω αδυνατίσματος (όχι Χοντρή) πρόσωπο αρμονικό με το σώμα με ελαφρώς πειραγμένα χείλη δεν με πείραξαν καθόλου βυζό μπάλα 4+ στην κυριολεξία στην θέση τους όπως περιγράφονται από τους αγγέλους κατευθείαν φιλιά και βαθύ λαρυγγικό μέχρι θανάτου ο μητσάρας φόρεσε την πανοπλία και κατάθεση στο καλοσχηματισμένο αιδοιο της μ πανάκι και οι δυο από την μεριά μας και χωρίς να χάσουμε χρόνο πήγαμε στο δεύτερο γύρο ένα υπέροχο γλύψιμο από την πλευρά μου στο αιδοιο της άρχισε να υγραίνεται χωρίς χρίση τζέλ καθόλου σε κανένα γύρο όποτε λέω εδώ είμαστε και με αστραπιαίες κινήσεις ο μητσάρας άρχισε να παίρνει την ανιούσα στάσεις δεν παίχτηκαν και πολλές μιας και το κορίτσι ξεχείλιζε από καύλα με έκανε να τελειώσω και δεύτερη φορά σε χρόνο τε τε κατευθείαν για μ πανάκι από την μεριά της και σαν κύριος άφησα τα χρήματα στο τραπεζάκι και εδώ ειναι που με έκανε να χάσω τα λογικά μουΝαι!Ναι! η τύπισσα αντί να πάρει το δωράκι και να εξαφανιστεί ήρθε ξανά στο κρεβάτι με φιλιά παθιασμένα από κόλαση και με άρχισε σε ένα μασάζ ερωτικό και παράλληλα χαλαρωτικό δεν με άφησε ούτε λεπτό από την αγκαλιά της επίσης και τον μητσάρα από τα χείλη της τίμησε μέχρι και το τελευταίο λεπτό μαζί μου αφου ο οδηγός την πήρε τηλέφωνο για να γυρίσει πίσω λες και τον είχε ξεχάσει εδώ να πω ότι μεταξύ μας παίχτηκε κάτι πολύ όμορφο το οποίο δεν θα το αναφέρω για λόγους δεοντολογικούς. Έχουμε και λέμε η κοπέλα δεν ειναι μοντέλο άλλα έχεις μια σεξοβόμβα με τα όλα της στο κρεβάτι σου σκέτος δυναμίτης και τη δυναμίτης ΤΝΤ θα την ξανασυναντούσα χαλαρά πέρασα όμορφα μαζί της και με έκανε να χάσω τα λογικά μου χωρίς ψεύτικα νάζια και μπούρδες αφου όταν έφυγα από το ξενοδοχείο έφυγα με ένα πλατύ χαμόγελο αφου ο τυπάς από τη υποδοχή με κοιτούσε απορημένος άμα θέλετε να νιώσε τε μοναδικοί συστήνεται ανεπιφύλακτα αυτά από έμενα ελπίζω να βοήθησα στην επόμενη επιλογή σας κάλο σας βράδυ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 19, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, OUROBOROS, alpula και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού