Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 5 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Διαβάζοντας τις διαφορετικές κριτικές των συναθλητών, αποφάσισα να έχω κατ’ ίδιαν άποψη για το κορίτσι. Επικοινωνία με το γραφείο που μου είπε ότι μόλις έφτασε Αθήνα και ότι θα είμαι το πρώτο ραντεβού και ότι έχει έρθει μεσ’ την καύλα.
Ωραία λέω. Φτάνω στο δωμάτιο, υποδοχή με μαύρο σετ και δαντελωτό νεγκλιζέ ( τι έγραψα πάλι)
Εμφάνιση όχι κάτι το ιδιαίτερο, μια γλυκιά γυναίκα γύρω στα 30 (τόσο περίπου την έκανα) της διπλανής πόρτας.
Κουβεντούλα περί ανέμων και υδάτων, σπουδάζει δημοσιογραφία και θέλει να το ακολουθήσει το επάγγελμα.
Φιλάκια, χαδάκια και έναρξη αγώνα. Εκεί παίρνει προφυλακτικό και πάει να μου το φορέσει για να ξεκινήσει πίπα. No, της λέω και μου απαντάει, it’s extra.!!!!! Χαλάστηκα τα μάλα. Δεν μου έχει τύχει πάλι με καμία κοπέλα από το συγκεκριμένο γραφείο. Εκεί με έπιασε ο εγωισμός μου και είπα δεν θα σου δώσω αγάπη μου παραπάνω. Ξεκίνησε πίπα με προφύλαξη καλή θα έλεγα με παιχνίδια της γλώσσας στο κορμό, αισθησιακή. Ανέβηκε από πάνω, ρυθμός καβαλάρισσας, χτύπημα δυνατό, και επειδή αργούσα να τελειώσω τη γύρισα στα 4. Εκεί έδωσα πόνο. Άντεξε. Λίγο πριν το τέλος της ώρας (στο παρά ένα που λένε) τελείωσα.
Ντουζάκι και bye bye με φιλάκι.
Ανάμεικτα συναισθήματα. Ίσως ήμουν κουρασμένος, ίσως δεν είχαμε χημεία, δεν μας βγήκε καλά.
Πιστεύω ότι αξίζει μια προσπάθεια, να δείξει αυτά που ξέρει.
Αυτά.
Είμαι ο massimo και είμαι εντάξει....

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 17, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
M
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 4 alpula, ntinosam, lavro και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Απριλίου, 2021
Στο site του γραφείου γράφει ότι το ελεύθερο στοματικό δεν έχει έξτρα χρέωση, ή έκανε πονηριά να τσιμπήσει εξτραδάκι ή υπάρχει λάθος στο site.
19 Απριλίου, 2021
Μάλλον το πρώτο φίλε ?
M
Massimo16
19 Απριλίου, 2021
Φίλε γιατί δεν πήρες το γραφείο να διευκρινίσεις για το ελευθερο στοματικό?
20 Απριλίου, 2021
Εννοείται πως έγινε
Και θα το κοίταζαν. Μπράβο στα κορίτσια. Κανένα παράπονο από το τηλ κέντρο.
M
Massimo16
20 Απριλίου, 2021
το γραφειο πώς ηξερε οτι ειναι μεσα στην καυλα, της μετρησε ορμονες στο αεροδρομιο ??
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 204103
20 Απριλίου, 2021
Δηλαδη η τηλεφωνητρια σε κοροιδεψε καταμουτρα λεγοντας σου οτι δηθεν η κοπέλα ειναι μες στην καυλα!!!!Ελεος με τις πονηριες,πίπα με προφυλακτικο 140 ευρω???
Και ενα τιπ.Οι τηλεφωνητριες προσπαθουν να δωσουν ραντεβου στις κοπέλες που δεν εχουν πολλη δουλεια!!
Εχω τηλέφωνο απο το οποίο εχω πάρει πολλες κοπέλες.Μια μερα για δοκιμη πήρα τηλεφωνο απο καινουριο νουμερο και μου πρότεινε ολα τα μπάζα.Στο καπάκι παίρνω απο κανονικο μου νουμερο και μου προτεινει αλλες,τις καλές....
review reaction 4 lavro
20 Απριλίου, 2021
Δεν είναι έτσι ρε παιδιά, μου είπαν ότι έχει καιρό να γαμηθει και είναι μέσα στη καύλα.
Μην ρωτήσετε που το ήξεραν, δεν έχω απάντηση. Πάντως ήταν 50/50 ραντεβού. Με εμένα δεν βγήκε τέλεια. Ίσως με άλλον βγει. Τι να πω.
M
Massimo16
20 Απριλίου, 2021
Όπως το λέει ο nakos.
Προτείνουν επίσης κοπέλες που είναι ήδη σε ραντεβού για πιο γρήγορα...
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8