Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.8 4 10
Call-Girls 13348
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
...οι φωτό της κοπέλας ήταν πολύ καβλιάρικες για να μπορέσω να αντισταθώ...

...με την μία έγινε τηλέφωνο στο γραφείο για να κανονίσω συνάντηση για την επόμενη μέρα...πρώτη της μέρα...

...το Bill ήταν γεμάτο...με ακόμα 2 καβλιάριδες στην αναμονή...οπότε το Prive ήταν μονόδρομος...

...ήρθε λίγα λεπτά νωρίτερα...με αποτέλεσμα το κτύπημα της πόρτας να με βρει στο ντουζ με τους αφρούς...

...τυλίγω την πετσέτα πρόχειρα πάνω μου...ανοίγω την πόρτα...είσοδος...και φιλί με γλωσσίτσα από την σέντρα!...
...AYTA EINAI!!!...έτσι είναι τα σωστά κορίτσια!!...κατευθείαν στο θέμα λέμε!!...χωρίς μα μου σου του και πίπες!!...

...μέχρι να ξεπλύνω τους αφρούς εγώ...αυτή είχε ενημερώσει το γραφείο...άπλωσε τα πραγματάκια της...ακούμπησε 2 προφυλακτικά στον αγωνιστικό χώρο...(όχι σαν τα βλαμμένα που σε κόβουν πάνω στο καλύτερο...για να προσπαθήσουν να φτάσουν την τσάντα τους...να την ανοίξουν...και να βρουν τα προφυλακτικά μέσα της)...και ήταν έτοιμη να ξεντυθεί...

...η κοπέλα είναι επαγγελματίας...όχι μαλακίες...(μπράβο στο γραφείο!)...

...μόλις τελείωσα το σκούπισμα...πάω να βγω από το ντουζ...έρχεται προς το μέρος μου...και εν κινήσει...πριν ακουμπήσει πάνω μου...ξεκουμπώνει το λεπτό midi παλτό της...(μέσα από το οποίο υπήρχε μόνο το στριγκάκι της)...με αγκαλιάζει...και εκεί στα όρθια πέφτουν τα πρώτα αναγνωριστικά φιλιά...πριν μπει για ένα ξέβγαλμα...

...αράζω στο κρεβάτι...βάζω Mad στην tv...και σε 2 λεπτά έρχεται από πάνω μου...για να ξεκινήσει το πρόγραμμα της...έχοντας ήδη καταλάβει ότι είμαι του Gfe...

...χαμόγελα...ναζάκια...και μικρές δαγκωνιές...(που δεν άφηναν σημάδια)...ήταν από την αρχή στο μενού των προκαταρκτικών...
...μέχρι να φτάσουμε στην πίπα...
...εκεί το πλάσμα έκανε στάση και τράβηξε χειρόφρενο...
...πίπα αργή...αισθησιακή...με αναρρόφηση...φτυσίδια...γλυψίματα...στοργικά χάδια στις μπάλες...παλινδρόμιση στην βυζοχαράδρα...με χέρι...χωρίς χέρι...ενυδάτωση στις μπάλες...γλύψιμο από κάτω μέχρι πάααααααανω!!!!...

...πίπα...πίπα...πίπα...τι στο διάολο?!?...πότε θα τελείωνε αυτή η πίπα?!??...Χμμμ;Χμμμ;

...εγώ στο μεταξύ...για να μην τελειώσω...να έχω ανακαλέσει από το παρελθόν ότι πιο ξενερωτικό έχω ζήσει...για να αποφύγω την εκπυρσοκρότηση!!...Χαχαχα!

...και όσο δεν τελείωνα...τόσο περισσότερο " με αγαπούσε" στην πίπα η Lola...Ναι!
...από κάποια φάση και μετά...άρχισα να την κοιτάζω...

...αυτή είχε τα μάτια κλειστά...και απολάμβανε την πίπα!!!!!...

...μιλάμε για έρωτα!!!...η τύπισσα ήταν ερωτευμένη με την πίπα!!!...

...άλλαζε στάση σώματος...άλλαζε ρυθμό...αλλά πάντα στην πίπα!!!...με κλειστά μάτια!!!...

...αρχικά σκέφτηκα ότι θέλει να με τελειώσει έτσι για να ξεμπερδεύει...αλλά γρήγορα κατάλαβα ότι δεν ήταν αυτό...οπότε αποφάσισα να της κάνω το χατήρι...και να της τα φέρω για να χαρεί!!!!...Πλατύ χαμόγελοΠλατύ χαμόγελο

...τέλος πρώτου γύρου λοιπόν...ξέπλυμα...κουβεντούλα για τα μέχρι τώρα ταξίδια της...και γρήγορα το χέρι της στις μπάλες μου...

...και εκεί που ήμουν έτοιμος να της πω πως δύσκολα θα καταφέρω να ξανασηκώσω το κατάρτι...αυτή είχε πιάσει πάλι δουλίτσα...με τι άλλο???...με πίπα!!!...Πλατύ χαμόγελο

...πάει λοιπόν προς τα κάτω...και αυτήν την φορά έσπασε την σιωπή!!...του μίλησε κιόλας!!!...

"Ηello!!" του είπε!!...

"Nice to meet you again!!" της απάντησα για λογαριασμό του!!...και λυθήκαμε στα γέλια!!...

...μην σας τα πολυλογώ...το δεύτερο τελείωμα ήταν στο τσακ-μπαμ...πάλι με πίπα...

...έκανα το τελευταίο ντουζ...μέτρησα τα χρήματα με ήρεμες κινήσεις...(μπροστά της)...τα έβαλα στην τσάντα της...και πήγα να πιάσω τα ρούχα μου...για να αρχίσω να ντύνομαι...

...οποιαδήποτε άλλη...έχοντας λάβει το σαφές μήνυμα των κινήσεων μου...θα καταλάβαινε ότι ήρθε η ώρα να μαζεύει τα πράγματα της...

...αυτή προτίμησε να έρθει από πίσω μου...με έσπρωξε για να πέσω μπρούμητα στο κρεβάτι...ανέβηκε πάνω μου...και άρχισε τα παιχνίδια...

...τρελοκομείο!!...αλλά όμορφο τρελοκομείο!!!...Έρωτας


...λίγες σκόρπιες πληροφορίες για εσάς...
...οι photo είναι παλιές...η κοπέλα είναι γύρω στα 27...ενώ στις photo δείχνει νεότερη...
...τα tattoo δεν φαίνονται στις photo...αλλά δεν είναι ενοχλητικά...
...δεν είναι τόσο αδύνατη πλέον...είναι ελαφρά τσουπωτή...τόσο-όσο...για να πιάνεις και να χορταίνεις...
...τα χειλάκια της είναι πειραγμένα και αυτά...όχι κάτι ενοχλητικό...αλλά στα αισθησιακά φιλιά καταλαβαίνεις την σκληράδα τους...

...δεν θα την ξαναδώ σε αυτό το tour...όχι επειδή δεν πέρασα καλά...αλλά επειδή μου αρέσουν οι λεπτοκαμωμένες...όπως η Laly...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 18, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
W
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Tony Montana141079, bourdeliaris82, Annapurna και 27 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Απριλίου, 2021
με το "...το Bill ήταν γεμάτο...με ακόμα 2 καβλιάριδες στην αναμονή..." δάκρυσα από τα γέλια

εντάξει, ωραία τα πέρασες!
review reaction 1 WHATABOUTFUCK, hornyasfuck
19 Απριλίου, 2021
Όπως είπε η Αλέκα Ντούρου: Η πίπα είναι εύκολη, το γαμήσι έχει ευθύνη!
review reaction 1 review reaction 3 WHATABOUTFUCK, hornyasfuck
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2