Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 103 10
ΠροβεβλημένηHot
Call-Girls 290515
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετά από αρκετές προσπάθειες τελικά κατόρθωσα να συναντήσω την Σοφία καθώς έχει αρκετή ζήτηση . Δεν πρόκειται να μακρηγορήσω καθώς έχουν γραφτεί τα πάντα για την συγκεκριμένη κοπέλα όποτε δεν έχει νόημα να κάνω περαιτέρω ανάλυση απλά θα πω τα εξής :
1) Πρόκειται για μια αρκετά όμορφη γυναίκα (για όσους δεν συμφωνούν μαζί μου έχω να πω μόνο ότι ο καθένας μας έχει τα δικά του γούστα ) και ο λόγος που της έβαλα στην εμφάνιση στο πρόσωπο 9 αντί για 10 είναι επειδή απλά πάντα θα υπάρχει μια ομορφότερη γυναίκα
2) Για το σώμα της δεν χρειάζεται να πω κάτι καθώς το βίντεο που υπάρχει στο site του μάγου είναι αρκετά κατατοπιστικό.
3) Στην επικοινωνία και στην διάθεση για σεξ και στην συμπεριφορά έβαλα 10 καθώς η Σοφία συμμετείχε χωρίς να πει όχι σε τίποτα και μου έδωσε να καταλάβω με τον καλύτερο τρόπο ότι δεν λέει όχι , λέει μόνο ναι !!! Επίσης είναι μια γυναίκα που μπορείς να πεις και μια κουβέντα σαν άνθρωπος
4) Έβαλα ότι οι φωτογραφιες είναι ελαφρώς επεξεργασμένες μόνο και μόνο επειδή η Σοφία έχει κάποια μικρά (διακριτικά) ταττου που δεν φαίνονται στις φωτό. Κατά τα αλλά πάνω κάτω είναι αυτό που φαίνεται στις φωτο.
5) Προφανώς και θα την ξανασυναντήσω!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ανώτερος
Εγγραφή:
5 Φεβ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
7.953
Πόντοι:
8.236
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 erethis72, Διαγραμμένο μέλος 201295, doc_lin και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού