Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 3 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετά απο 5 μήνες αποχής απο το άθλημα λόγω κλεισμένων νομών επέστρεψα δυναμικά!!Μετά απο ψάξιμο στο site διάλεξα την αναστασια.Η συνεννόηση με το γραφείο άψογη και η Αναστασία μου χτυπά την πόρτα.Ανοίγοντας βλέπω μια κοπέλα ακριβώς όπως στις φωτογραφίες,όμορφο πρόσωπο,skinny σώμα(όχι σε βαθμό να ξενερώνεις όμως) και ταττου τα οποία δεν με χάλασαν καθόλου να πω την αλήθεια.Της έδωσα πετσέτα μπήκε στο μπάνιο και μόλις βγήκε αφού φιληθήκαμε για λίγο(χωρίς γλώσσα όμως) άρχισε μια νορμάλ πίπα όχι κάτι να θυμάσαι.Φόρεσα καπότα και ήρθε πρώτη στάση απο πάνω μου,έχει πολύ σφιχτό μουνάκι σε βαθμό να θέλω να τελειώσω αμέσως αλλά κρατήθηκα.Συνέχεια στα τέσσερα με άγριο σφυροκόπημα για πολύ ώρα και μετά κάναμε 69 για να γλύψω και εγω λιγο.Το μουνάκι της καθαρό έγλυφα για ώρα και έβαζα δάχτυλο ενώ εκείνη μου τον έπαιζε για να τελειώσω,ώσπου τέλειωσα.Μετά μπανάκι λίγο σόσιαλ(απλά πράγματα) και χαιρετηθήκαμε και έφυγε.
Με λίγα λόγια είναι μια πολύ καλή συνάντηση που δεν κλαις τα λεφτά σου.
Αυτά και καλά γαμήσια??

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 12, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Weruloa
Σπουδαίος
Εγγραφή:
12 Δεκ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
1.429
Πόντοι:
2.391
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Constantinos27, alpula, mixalis mixoy και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Απριλίου, 2021
Εμφανισιακά φαινετε φόλα ... αβυζο άγευστο άχρωμο κορίτσι ... είναι μόνο γοητευτική !!
13 Απριλίου, 2021
Άνοιξαν οι νομοί ?ξέρω άνοιξαν οι διαδημοτικές μετακινησεις....αλλά όχι μεταξυ νομων? Και εγω από Σέρρες ειμαι και εχω τέτοιο προβλημα...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2