Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 12 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
με το γραφείο εύκολη συνεννόηση και η κοπελιά έφτασε, άργησε 5 λεπτά , σιγά το πράγμα αλλά και πάλι το γραφείο με είχε ενημερώσει.
χαιρετούρες και πέρασε στον χώρο μου, στο πρόσωπο οκ δεν θα σου μείνει και αξέχαστο, διαφέρει από τις φωτό, ίσως λιγουλάκι παλαιές; επεξεργασμένες- φώτα-μακιγιάζ-φωτογένεια ; δεν ξέρω.
καθίσαμε για δυο κουβέντες ( προσπαθεί με τα αγγλικά ) με κρασί και πέρασε για φρεσκάρισμα.
επέστρεψε με εσώρουχα μαύρα, κορμί λόγω καραντίνας ίσως αρκετά πιο γεμάτο , αφράτο , όχι χοντρή.
αρχίσαμε τα φιλιά με κείνη να μου χαϊδεύει το πέος επί του καναπέος και γω να της βγάζω το στηθόδεσμο, στηθάκια 1,5 με κατιούσα.
περάσαμε στον πεοθηλασμό , όχι κάτι το τρομερό με γλύψιμο και στην περιφέρεια. το γυρίσαμε στο 69 και έπαιζα με τα δάκτυλα το μουνάκι της το οποίο υγράνθηκε και ζήτησε δυο δάκτυλα μέσα της. έσταζε πάνω στην γλώσσα μου.
περάσαμε προφυλακτικό, με καβάλησε αλλά πόναγε λιγουλάκι, το έβλεπες στην φατσούλα της, παρά ταύτα δεν σταμάτησε ή να πει κάτι, αλλάξαμε στα πλάγια και μετά στα 4. εκεί και τελείωσα εντός, τα πήρα στο σακουλάκι δλδ.
φρεσκάρισμα και χαζοκουβέντα.
δεν τράγε από μεριάς μου για επανάληψη οπότε και άφησα να περάσει η ώρα μας ανεκμετάλλευτη ερωτικά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 05, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
gpd
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
22 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
329
Likes:
26.149
Πόντοι:
33.779
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 Elganador, Zebu, mallias20 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού