Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 183 10
Call-Girls 744649
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λιγο πολυ όλοι οι συναγωνιστές τα έχουνε πει, μετριο αλλά εκφυλο προσωπο. Ότι πρεπει για να σε καβλωσει και να βγάλεις έξω τα πορνό ένστικτα. Επειδή είμαι κωλακιας την επέλεξα. Σώμα, αν και 40αρα, πολυ καλο με όλα σφιχτά πανω. Στήθος φτιαγμένο αλλά έργο τέχνης. Φοβερή διάθεση εκ μέρους της σε όλα, ομορφο στοματικό που γίνεται ακόμα καλυτερο αφου τα καταπίνει. Σε κάνει να αισθάνεσαι πασας σε όλη την διάρκεια του ραντεβου. Υπογραμμίζω κάτι που είναι ανασταλτικος παραγοντας για να την ξανά καλέσω. Πολυ καθαρή, με τα lysterine και τα καθαριστικά της μετά από κάθε τελειωμα. Φρεσκάρισμα μετά από κάθε βόλι και χωρίς περιττα αρώματα, για τους παντρεμένους. Τι άλλο να ζητήσει κανεις; Επίσης δεν επιδιωξα γλωσσοφιλα γιατί η πρώτη συνεδρία ήταν αναγνωριστική, η δευτερη θα είναι πολυ πιο απλοχερη.
Η κριτική είναι ετεροχρονισμένη και το συστημα δεν με αφήνει να βάλω πανω απο 7 γιατί το αξίζει με το παραπανω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
100€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Διανοούμενος
Ανώτερος
Εγγραφή:
28 Ιαν 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
29.644
Πόντοι:
9.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 Elganador, Bonecrusher, kaavlas και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Απριλίου, 2021
συγνωμή αλλα δεν κατάλαβα ποιος ηταν ο ανασταλτικος παραγοντας;
review reaction 1 pokahontas
07 Απριλίου, 2021
Ευχαριστώ για την παρατηρηση aresmixail, οχι ανασταλτικος, εννοουσα ο κυριότερος θετικός παραγοντας η καθαριότητα της. Εκ παραδρομης λάθος μου.
review reaction 1 kaavlas
07 Απριλίου, 2021
η καθαριότητα AresMares
07 Απριλίου, 2021
κανείς δεν κατάλαβε...
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4