Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.2 1 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Λόγω έλλειψης χρόνου η κριτική σε Bullets, για να προϊδεάσω συναγωνιστές στο τι να περιμένουν από το συγκεκριμένο τεμάχιο:
- Συνεννόηση με το γραφείο, ως συνήθως, εύκολη & γρήγορη.
- Η επιλογή του "τεμαχίου" έγινε με βάση τα χαρακτηριστικά και τις υπηρσίες που αναφέρονται στον ιστότοπο του γραφείου.
- Η εμφάνιση της κοπέλας ως προς το σώμα είναι αρκετά κοντά ως προς τις φωτογραφίες του ιστότοπου. Ειναι κοντούλα (γύρω στο 1,60), μπαμπάτσικια & με πλούσιο στήθος (3,5 θα το έλεγα). Όσον αφορα το πρόσωπο θα το χαρακτήριζα αρκετά μέτριο με σαρκώδη χείλη και περίεργο κούτελο για τα γούστα μου.
- Η κοπέλα ήρθε καθαρή και μυρωδάτη στον χώρο μου, αλλά έκανε και τα ντουζάκια της πριν και μετά τον αγώνα.
- Σε ότι αφορά τον αγώνα (είχαμε μόνο 1 γύρο) πρέπει να αναφέρω τα ακόλουθα:
1. Η κοπέλα δεν φιλάει (δεν με πειραξε προσωπικά)
2. Η πίπα που παρέχει είναι απλά οκ, με αρκετή χρήση χεριού και πολλά φτυσίματα.
3. Δέχεται γλυφωμούνι χωρις κάποιο πρόβλημα, ενώ επιτρέπει και λίγο δάχτύλιασμα.
4. Το κύριο μέρος του αγώνα διεξήχθη σε 2 στάσεις (στα 4 και ιεραποστολικό) με πολλές κραυγές απο μέρος της (αρκετά ψευτικές που εμένα με ξενέρωνουν).
- Ως συμπεριφορά & επικοινωνία η κοπέλα μου παρουσίασε ένα στήσιμο πιο κοντινο σε αυτά που έχω συνηθίσει στις συναλλαγές μου σε studio.

Συνολικά δεν μπορώ να πώ πως έμεινα ικανοποιημένος από την συγκεκριμένη συνάντηση. Εμφανισιακά η κοπέλα μπορεί να ήταν κοντά σε αυτό που περιμένα να δω (κοντούλα, μπαμπάτσικη με βυζάρες), αλλά ο τρόπος στησίματος, από μερους της, της συμπεριφοράς-προγράμματος της με ικανοποίησαν ελάχιστα. Αν την είχα συναντήσει σε κάποιο studio,σε κάποιο προγραμμα των 50-70 ευρώ, ίσως να ήταν μια καλή συνάντηση γιατί θα ήταν αυτό που θα περίμενα ως υπηρεσίες και συμπεριφορα.

Να γαμάτε καλά
@draxan04

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 01, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
130€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
draxan04
Ανώτερος
Εγγραφή:
25 Ιαν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
55
Likes:
905
Πόντοι:
6.810
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 SotirisCP3, gnnakos, kwstasxat και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Απριλίου, 2021
Φίλε με έσωσες, ήμουν έτοιμος να την πάρω, αλλά ύστερα από την κριτική σου, που μάλλον είναι παλτό, την αφήνω!!!
review reaction 1 draxan04
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1